Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi az a barna folt a bugyimon?

Mi az a barna folt a bugyimon?

Figyelt kérdés
Három napja vettem észre ,hogy egy kicsi barnás folt van a bugyimon, utólag Júl.4-én jött meg (tegnap kellett volna megjönnie)mitől van,ez a menzesz egyik megelőző jele?
2011. aug. 6. 01:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
42%
Felénk úgy hívják vonalkód.
2011. aug. 6. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Kifejtenéd jobban (,kérlek)?
2011. aug. 6. 01:25
 3/16 anonim ***** válasza:

barna=vér

kicsit hátrébb meg szar

2011. aug. 6. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
LEhet attól, hogy szangottál.
2011. aug. 6. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
A szangás meg olyan, hogy fingani akarsz de nyele van!
2011. aug. 6. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Igen általában beleszarok a bugyimba
2011. aug. 6. 01:32
 7/16 anonim ***** válasza:
az jó móka
2011. aug. 6. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
01:27-vagyok, figyelj kislány, vagy vérzel pl menzesz, vagy szar, ha hátrébb van (ez akár lehet aranyér is)...neked kell eldönteni, pontosan milyen barna és hol van afolt, mert mi nem látjuk
2011. aug. 6. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Jaj haggyad már előző, ez a kérdező nem csaj!


13 évesen meg ember nincs akinek aranyere lenne.

2011. aug. 6. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Aranyere bárkinek lehet, aki pl.: rosszul táplálkozik...stb, nem korfüggő a dolog. A lakosság 50%-át érinti az aranyér probléma. Egyébként.


Kérdező. Barnafolyás szerintem. El fog múlni magától. Ha meg nem múlik el egy-két hét múlva, akkor el kell menni nőgyógyászhoz. Egyébként a nők nyáron, főleg július-augusztus környékén elég "össze-vissza" menstruálnak. Van, akinek nyáron nem is jön meg egyáltalán a mensese, van, akinek meg két menses közt csak pár nap van. Vagy a menses nem is "igazi" vérzés, csak amolyan barnafolyás szerűség. Úgyhogy nincs miért aggódni.

2011. aug. 6. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!