Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi az a barna folt a bugyimon?

Mi az a barna folt a bugyimon?

Figyelt kérdés
Három napja vettem észre ,hogy egy kicsi barnás folt van a bugyimon, utólag Júl.4-én jött meg (tegnap kellett volna megjönnie)mitől van,ez a menzesz egyik megelőző jele?
2011. aug. 6. 01:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

előző, biztos igazad van, valószínűleg csak viccből gyártanak aranyérkenőcsöt csecsemőknek és gyerekeknek speciálisan ;)

[link]

2011. aug. 6. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
01:41 -nek szólt az előző
2011. aug. 6. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ha még csak 13 éves vagy, akkor nagy valószínüséggel még egyáltalán nem állt be a rendszeres ciklusod, tehát barnás pecsételés még akár a ciklus "közepén" is előfordulhat, menses előtt pedig különösen. Ennek az az oka, hogy a női nemi hormonjaid még nem álltak be, pár hónap/év, és ez valószínüleg teljesen elmúlik, majdnem minden tini átesik ilyesmin. Addig is használj minden nap valamilyen vékony tisztasági betétet (Alldays, Libresse, stb. - ezek az intimbetétek papírvékony változatai, DM-ben, Rossmannban az intimbetétek mellett találod őket, ált. papírdobozban), cseréld naponta és akkor a bugyid sem lesz foltos.
2011. aug. 6. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
01:48 -nak köszönöm a válaszát és az utolsónak is .(a Húgomnak is van aranyere)
2011. aug. 6. 02:00
 15/16 anonim ***** válasza:
A barna folyás azért van, mert a fehérbe keveredett egy pici vér.
2011. aug. 6. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Már bocsánat de aranyerem van és 13 éves vagyok!!
2011. aug. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!