Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha megvan a menstruációtok...

Ha megvan a menstruációtok akkor hogy fürödtök?

Figyelt kérdés
Szóval nekem most jött meg először, de mivel fürdőkád van és nincs zuhanyzó, így valahogyan meg kéne oldani hogy ne vérezzek bele... Ilyenkor ezt hogy lehetne megoldani?
2011. aug. 6. 14:16
 1/10 anonim válasza:
Kádban zuhanyozom, mint mindig.
2011. aug. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én is kádban zuhanyzom, főleg az első pár napban. Amikor már a végefelé vagyok és elég gyenge a vérzés, akkor szoktam belefeküdni a kádba.
2011. aug. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mi is a kádban zuhanyozunk. Nincs a csapon zuhanyrózsa (előfordul, csak nagyon ritka és szokatlan)?
2011. aug. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Okés, akkor én is azt teszem :-)) Köszönöm a válaszokat
2011. aug. 6. 14:22
 5/10 anonim ***** válasza:
Én is zuhanyozom abban a 4-5 napban.
2011. aug. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Zuhanyozok
2011. aug. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekünk sincs zuhanyunk. Ha nagyon zavar, szorítsd össze a lábad a kádban, mikor kicsi voltam, én is paráztam ezen :D Azóta meg nem is jön belőlem a vér szinte, szóval nem látszik a kádban, hogy épp menstruálok... :-)
2011. aug. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nekem is ezen a héten jött meg és én teljesen nyugodtan széttárt lábakkal fürödtem a jó meleg vízben, semmi ba nem lesz, nem fog látszani de még ha igen akkor kit érdekel fürdés közben nem néz senki!
2011. aug. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Hahó! de menstruáció alatt nem ajánlatos "rendesen" kádban fürödni!!

nektek ezt senki nem mondta el? sokkal könnyebben kaphatsz fertőzést! Szóval csak zuhany! Nekem anno elmondták a suliban, meg anyukám is..


http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__201340

2011. aug. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

szerintem senkit nem az zavar hogy véres lesz e a kád ahogy itt előttem írtátok hanem mondjuk hogy nem akarom magam áztatni abban a véresváladékos vízben!ez nagyon undi szerintem!és tényleg fertőzés veszélyes!

zuhanyt ajánlom!

2011. aug. 7. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!