Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen volt nektek az elso...

Milyen volt nektek az elso menstruáciotok?

Figyelt kérdés
élmények, fájdalmak, elojelek ...
2011. aug. 26. 08:31
 1/9 anonim ***** válasza:
41%

Még nem került rá sor ;)

26f

2011. aug. 26. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
XD nekem elötte valo nap szar kedvem volt, ideges voltam minden ok bélkül. utana meg kb két oránként begörcsõlt a hasam 1-2 percre. fe túl lehet élni. ;)
2011. aug. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
*nélkül
2011. aug. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nekem előtte való nap iszonyatosan görcsölt a hasam, csak feküdni tudtam
2011. aug. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Én észre sem vettem. Nem görcsöltem semmi előjele nem volt. Reggeli pisi után láttam meg. Még jó, hogy anyum még otthon volt.:D
2011. aug. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
koszi a válaszokat de még johetnek
2011. aug. 26. 08:54
 7/9 anonim válasza:

14 L vagyok, és a tavaly nyáron jött meg először.

Az előtti nap nagyon görcsölt szúrt ott lent a hasam, nem tudtam mit csináljak, csak ültem az ágyon.

De akkor még nemis jutott eszembe hogy a mensinek az előjele. Aztán másnap reggel láttam valami barnát a bugyimban, nagyon megijedtem, nem is szóltam senkinek, nem tudtam mi az. Aztán délutánra megint jött valami, és már szóltam anyumnak is, ő mondta hogy ez mensi :D

2011. aug. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Fú hát nekem aztán nem volt semmi, este jött meg, és reggelre mikor felébredtem szinte minden olyan volt, pedig volt bent betét, de ááááh rengeteg volt és iszonyatosan görcsöltem, de azóta már enyhült, és ezzel kínlódom már 10 éve
2011. aug. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nekem pl annyira fájt a hasam, hogy nem tudtam, csak feküdni 2 órán keresztül. Az segített, hogy szüleim adtak egy stampedli pálinkát, amitől pár percig szintén rosszul voltam, mert nem bírom az alkoholt, de utána semmi bajom nem volt
2011. aug. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!