Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygombám volt. Vagyis...

Hüvelygombám volt. Vagyis hétfőn "diagnosztizálták". Az orvos azt mondta 5 napig nincs szex. Szerintetek holnap este?

Figyelt kérdés
kaptam hüvelykupot ami 5nap alatt felszivodik...meg a párom krémet gombásodás ellen..hétfőn elintéztem a kupot de nemtudom h holnap lefeküdjünk-e..utána beteg leszek szval vagy hónap vagy a 3hetet is kikelll várnunk és már nehéz:l...óvszerrel esetleg?az véd valamit ha esetlen lenne még valami baj?Véleményetek?
2009. ápr. 9. 21:59
 1/8 anonim válasza:
100%
Nem hiszem, hogy olyan hüvelygombád lenne, ami ellen az óvszer nem véd. Az brutális lenne, ami még a gumin is átmegy.
2009. ápr. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem egyszer olyan kúpféleséget adtak hüvelygomba ellen,ami gyengítette az óvszer anyagát,és azért nem volt javasolt 5 napig a szex...
2009. ápr. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
de én fogamzásgátlót is szedek..ugy?
2009. ápr. 9. 22:24
 4/8 anonim ***** válasza:
22:22es vagyok...én nem szedtem tabit,és csak a gumira tért ki a doki,szóval igy nemtudom :S
2009. ápr. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
ha meg van mondva, hogy 5 napig ne szexelj, akkor ne szexelj, ez nem jatek, legalabb hetvegeig varj vele, ha meg tabit szedsz, tok sok az esely hogy ujrafertozodtok ha egyikotoknel nem mulik el.
2009. ápr. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Így van, ha nem akarsz magaddal kiszúrni várj szombatig. az orvos ért hozzá, nem véletlenül mondott 5 napot. a kúp úgy fejti ki a hatását, hogy meghatározott ideig nem bolygatja semmi ott bent a gombával fertőzött szövetet!
2009. ápr. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha már hétfőn elkezdtétek a kezelést, az pénteken véget ér és szombaton lehet (szerintem). Legfeljebb kicsit light-san, ne egy maraton legyen, nehogy kidörzsöljétek a nyálkahártyádat és utána meg attól kapj fertőzést. Mi az a 3 hét? Az túl sok egy ilyen gondhoz. Szerintem már Te gyógyultnak érzed magad, ennyi idő után már úgy kellene. Ha nem, akkor tényleg nincs szex és vissza a dokihoz. Én már jártam így. Kellemes hétvégét! :D
2009. ápr. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szerintem lehet sex!mert nekem is volt hüvelygombám és ahogy a canesten combi-t használtam,3 nap kellett hüvely tabit használnom és kenöcsöt is kellett.de ahogy kiürüllt a hüvelyből,utána lehetett.Ha már nem viszket és nem ég!!!!
2009. ápr. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!