Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az Ovestin krém hatásos?...

Az Ovestin krém hatásos? Ajánlotta egy orvos, mert fáj a szex, kidörzsölődött a hüvelybemenet.

Figyelt kérdés
Próbáltátok már? Milyen tapasztalatok vannak? Szülés után fájdalmas a szex és még mindig tart ez az állapot, már a kapcsolatomat is veszélyezteti...
2009. jan. 10. 22:04
 1/6 anonim válasza:
100%
Mmikor szültél? Nekem is fájt sokáig, de kb 6-7 hónappal utána már kevésbbé. Aztán kb 8-9 hónaptól nem. Szerintem pszihés is a dolog, mert nem tudam elengedni magam a baba miatt. A krémet nem ismerem. De javaslom, hogy lelkileg is készülj fel és csak akkor szexelj...
2009. jan. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az Ovestin krém ösztriolt tartalmaz, ami a nemi hormonok egyike. Tudtommal ezt a krémet gyakran alkalmazzák a klimax tüneteinek csökkentésére, amikor az ösztrogéntermelés lecsökken és előfordulhat hüvelyi irritáció, visszatérő húgyúti fertőzések, vizelettartási zavarok, hőhullámok. Ezekre mind nagyon jó, és mivel neked is a hormonjaid ,,zavarognak" (nem klímax, hanem szülés miatt), megfelelő a krém.

De én a helyetekben kipróbálnék valamilyen síkosítót. Az előjátékhoz is kiváló ,,segédeszköz", biztos a párodnak is tetszene, ha bekenhetne vele;)

Sok sikert!

31/L

2009. aug. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nekem a sikosító egyáltalán nem jött be....
2009. aug. 12. 19:18
 4/6 anonim válasza:
Nekem most írta fel az orvosom,mert hüvelyszárazságom van.Ami a kevés hormon termelés(ösztrögén)miatt van.Nekem is fáj a szex pedig használunk síkosítót.Mégis.Viszket is és ég is,de nincs fertőzésem,ez is a szárazság jele.Használt már ilyet valaki ilyen panaszra és használ is a krém?
2009. dec. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Jó a krém, sőt az Ovestin kúp is. Végül bevált neked is?
2010. márc. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Meddig hasznàltátok az ovestint?Mert én két hétig,de nem sokat segített..😢
2019. jún. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!