Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 2 napja jött meg és iszonyatos...

2 napja jött meg és iszonyatosan, elviselhetetlenül görcsöl a hasam. Nincs itthon gyógyszer. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Annyira fáj, hogy mindjárt bőgök. Járni is alig tudok.
2011. aug. 8. 13:20
 1/5 anonim ***** válasza:

A só oldhatja a görcsöket, egyél valami sós ropit, ilyesmit. Elviselhetőbb esetleg, ha meleg vizes palackot teszel a hasadra.

Ezen kívül a görcsoldó-fájdalomcsillapító kombó az egyetlen, ami segíthet a gondon.

Vigasztaljon, hogy max. egy nap, és elmúlik.

2011. aug. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Meleg a hasadra, de attól viszont erősebb lesz a vérzés.

Egyébként szerintem kérj vhonnan gyógyszert. Hívd fel anyud vagy a barátnőd, vagy menj át a szomszédba. Esetleg kérj meg vkit, hogy vegyen neked.

Tegnap én is így voltam. 20 éves létemre bőgve ívtam fel anyámat, hogy szerezzen gyógyszert, mert csak rubophen volt otthon, az meg nem ért egy kalap szart se.

2011. aug. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Pálinka vagy más rövid ital jó nagy kupicával. Sokat segít!!
2011. aug. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne lepődjetek meg, furát mondok:


A test természetes fájdalomcsillapítói: hányás, f@sás. Ezek után megkönnyebbülsz, és alszol egy jót. Felébredve kutya bajod.


Egy szintén görcsölős csaj

2011. aug. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Pont ma reggel lepett meg a mikulás, utáa 2 órát szenvedtem, mert azt hittem, nincs itthon gyógyszer.

Anyum mondta, hogy neki a mamám törölközőt rakott a hasára, arra meg a vasalót. Azért fáj a hasad, mert kitágulnak az erek, erre jó a meleg.

Amúgy én nurofent szedtem be, 10 perc múlva már hatott, azóta is jól vagyok.

2011. aug. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!