Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan oldják ők ezt meg?...

Hogyan oldják ők ezt meg? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Volt szerencsém látni a Fire of Anatolia című táncos előadást. (Aki nem tudná: Egy világhírű tánccsoport,90 tagból áll,fantasztikus táncokat mutatnak be, de nem ez a lényeg) Tehát ott van rengeteg lány és felmerült bennem a kérdés,hogy ott ugrálnak,forognak,táncolnak, de ha megjön nekik,ezt hogy tudják megoldani,hogy ne legyen kellemetlen? Képesek végigcsinálni tamponnal? Vagy ha csak egy sztárra gondolunk... Szerintem borzalmasan furán fogalmaztam meg,de remélem értettétek mire akartam kilyukadni. :)

14/L


2011. aug. 8. 17:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan nők mint te és ugynaúgy tudnak használni taampont mint bárki mást. mitől lernne nekik más?
2011. aug. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, tampon. Nem tudom hány perces egy ilyen előadás, és vannak-e szünetek, de biztos megoldható.
2011. aug. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%
Na látod, ha nekik ez nem gond, Te se csinálj gondot a menstruációból.
2011. aug. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nagyon jó példát hoztál!!!! Ebből is látszik, hogy egyáltalán nem kell ebből felhajtást és hisztit csinálni!!!

27L

2011. aug. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nem, nem fáj nekik. A tampon, ha rendesen rakod fel, kimondottan kényelme,s észrevehetetlen. Bárhogy mozoghatsz benne.
2011. aug. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. aug. 9. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!