Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Akinek volt missed ab-ja, az...

Akinek volt missed ab-ja, az azt követő terhessége hogy alakult? Nekem egy hete volt a műtét a 10hetes babám elhalt. Borzasztóan megvisel. Pozitív példák kicsit megnyugtatnának.

Figyelt kérdés
akinek volt missed ab-ja,az azt követő terhessége hogy alakult?nekem egy hete volt a műtét a 10hetes babám elhalt.borzasztóan megvisel.pozitív példák kicsit megnyugtatnának.
2011. aug. 9. 09:20
 1/4 anonim ***** válasza:
ne szomorkodj tudom ez nagyon nehéz de később lehet baba ,de ezt a nő gyógyász is mondta , a tesóm utána még szült vagy négyet és gond nélkül.
2011. aug. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nekem 20 hetesen volt missed-em. Meg kellett szülnöm a babát.A 3.hónapban megint pozit teszteltem,a kisfiam probléma mentes terhesség után,40+2-re született.Azóta már eleven másfél éves.:) Fel a fejjel! Nekem a dokim azt mondta annak idején,ez egy másik terhesség,nincs köze az előzőhöz. Ezt ismételgettem,amikor rám tört a "mivanhamegintbajlesz". Nem mondom,hogy nem izgultam végig a 9 hónapot,de megérte! Neked is lesz még babád,csak higgy benne!
2011. aug. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
10 hetesen volt missed ab nálunk is. Utána 7 hónappal lettem terhes ismét (kivártunk 4 hónapot, és a 3. próbálkozós ciklusban megfogant). Nem volt problémamentes a terhességem, de ennek semmi köze a missed ab-hoz, viszont gyönyörű, egészséges kislányom született, most 7 hós. Szurkolok!
2011. aug. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm,aranyosak vagytok!:)
2011. aug. 10. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!