Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció 4. napján mehetek...

Menstruáció 4. napján mehetek strandra?

Figyelt kérdés
Persze tampont helyezek fel,és így nem veszélyes?Értem ezalatt,hogy bacik bejutnak stb.
2011. aug. 9. 10:55
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Hát nem ajánlott. Könnyebben össze lehet szedni vmi fertőzést.
2011. aug. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Én nem mennék. A vérzés végéig nyitva van a méhszáj, a tampon felszívja a "koszos" medencevizet, így juthatnak kórokozók közvetlenül a méhbe. Ha vége a vérzésnek, a méhszáj bezárul és képződik egy kis nyákdugó is.
2011. aug. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Köszi.Csak mert megigértem a gyerekemnek,hogy elmegyünk és megjött.Most meg fűt-fát mondok neki,hogy miért nem kéne elmenni."Szerencsére"le is hűlt az idő,de ő azt mondja menjünk fedettbe.Nem akarom megbántani,de nem mondhatom el neki hogy mi az igazság.10éves fiú.
2011. aug. 9. 11:07
 4/21 anonim ***** válasza:
Hát, te szívesen mennél olyan medencébe, ahol menstruáló nők vannak? Akár tamponnal is. Nem csak arról van ám szó, hogy te összeszedsz-e fertőzést, hanem hogy tekintettel vagy-e másokra, akik fürdeni mennek.
2011. aug. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Utolsónak: Nem értelek, nem a vízbe menstruálnak, hanem a tamponba. -.-
2011. aug. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Hát, tűzzetek ki egy másik időpontot, és mondd meg hogy nem érzed jól magad, fáj a hasad stb. Nem kell megmondani neki, elvégre csak 10 éves.
2011. aug. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
jó, és akkor mi van azokkal a nőkkel, akik versenyszerűen úsznak? akik minden nap lemennek az uszodába "edzeni"? akik menszeszéhez NEM igazítják az olimpiát?
2011. aug. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
egy 10 évesnek már el lehet mondani szerintem az ilyesmit
2011. aug. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy másokra tekintettel? Nem vérzi össze őket -.-
2011. aug. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Utolsónak

Fiú az nem gáz?Mert ha lány lenne könnyebb dolgom lenne el is mondanám.

2011. aug. 9. 11:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!