Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció 4. napján mehetek...

Menstruáció 4. napján mehetek strandra?

Figyelt kérdés
Persze tampont helyezek fel,és így nem veszélyes?Értem ezalatt,hogy bacik bejutnak stb.
2011. aug. 9. 10:55
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
11:29, A sportolók erre gyógyszert szednek.
2011. aug. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Ugyan már, dehogy szednek rá gyógyszert. Felteszik a tampont és kész. Nehogy már minden verseny előtt bekavarják a hormonjaikat.
2011. aug. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Engem soha nem zavart, soha nem volt gondom, bármelyik nap is mentem, semmit se kaptam még el így. Máshogy se.

Szerintem egy normális immunrendszerrel, odafigyeléssel imán lehet strandolni.

2011. aug. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Nem a megyei úszóversenyre gondoltam, hanem az olimpikonokra...
2011. aug. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
azt tudom, h vannak olyan módszerek, h eltolják a menszeszt néhány nappal, h tényleg ne az olimpián legyen meg, de nekem vannak olyan csaj ismerőseim, akik profi úszók, és elmondásuk szerint szinte minden nap úsznak.. tehát nem hiszem h 5-6 napot csak úgy kihagynak, mert nekik megjött..
2011. aug. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Ők se fogják minden versenynél elmúlasztani gyógyszerrel -.-
2011. aug. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Egy fiúnak is tudni kell, hogy mi a menstruáció, már csak azért is, hogy ne cikizze a lányokat a suliban. És az lenne a legjobb, ha Te mondanád el neki, hiszen az anyukája vagy.
2011. aug. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
énis szoktam menni tamponnal vízbe,nem lesz semmi gond;)nem jutnak be bacik
2011. aug. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:

szerintem elmondhatod neki... előbb-utóbb tudnia kell róla. és azt is meg kell tudnia, h ez természetes, más fiúkkal nem illik kibeszélni a csajokat, és ha vhogy megtudta, h egy csaj éppen menstruál, ne hozza ezzel cikis helyzetbe... én elmondanám neki, hisz lehet h vmelyik osztálytársa már menstruál...

kérdésedre válaszolva: én simán elmennék, ha egyébkánt nem vagy hajlamos a dolgok összeszedésére

2011. aug. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Egyszer úgy jártam, hogy nyaralás 3. napján jutott eszembe, hogy amióta itt vagyunk (Cserkeszőlő, termál fürdő) nem szedem a fogit. Na, meg is jött másnap. De nem akartam a további napokban a medence partjáról figyelni a többieket, így tamponnal fürödtem. Óránként cseréltem, nem voltam azért folyamatosan vízben, ahogy kijöttem, azonnal cseréltem. Nem volt túl gazdaságos, de semmi bajom nem lett.
2011. aug. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!