Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 15 évesen bepisilni?

15 évesen bepisilni?

Figyelt kérdés
Hajnalba arra ébredtem, hogy tócsában fetrengek.. bepisiltem. Normális ez 15 évesen? Nagyon szégyenlem :(
2011. aug. 9. 11:36
1 2
 11/13 anonim válasza:
Iskolába a legrosszabb bepisilni!15 éves középiskolás ffiú vagyok felelés kozben a táblánál a fizika tanár és az osztálytársaim előtt pisiltam be!annyira kellett nem engedett ki wc re hogy a kék susogos orkánnadrágomba bevizeltem mindenki kinevetett az orkánnadrágombol feltört a vizelet es a gatyám átázott! Szégyeltem magam nagyon le is kellett vetkoznom még a boxeremet is lekellett vetnem mert abba is bevizeltem nagyon megalázó volt szégyeltem magam meg a kukimat is! Ha valakivel tortént ijen nyugottan irjon nekem! Kínos volt! Meg ha 6 as lettem volna azt mondom hogy megtortént de középiskolába az már ggáz nagyon! Főleg levetközve! Mások szerint természetes dolog mert ha valaki bevizel a gatyájába mindegy,hogy farmer vagy susogos akkor is lekell vetközni mindegy,hogy hány éves 15-18 éveseknél már kicsit szégszégyen az!
2017. febr. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Ágyba pisilni nem olyan szégyen mint suliba! Az a szégyen ha középiskolába valaki bevizel a gatyájába mindenki előtt meg ha le is kell vetkőznie az már szégyen! Pisisruhátol megszabadulni és az megalázó hogy végig nézik azt,hogy bevizelsz levetkőzve álsz mindened elázott a pisitől és csak röhögnek rajtad kicsufolnak meg a kukimat cikizik aztán már annyira elszégyelem magam hogy el is kell takarnom a kezemmel míg nem hozznak szüleim tiszta boxert meg gytyot na az a szégyen meg megalázó
2017. febr. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Mért lenne kötelező levetkőzni? Ez hülyeség...

Azt már nem is merem megkérdezni, hogy ez hogy jön a "Nők egészsége" témához. :)

2017. febr. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!