Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mért nem menstruálok 14 évesen?

Mért nem menstruálok 14 évesen?

Figyelt kérdés
Sziasztok 14 éves lány vagyok,és még mindig nem menstruálok...ez miért van??:s Valamivel fel lehetne gyorsítani??? Lécci segítsetek!! Nagyon kezd zavarni...:s előre is köszi mindenkinek!!
2011. okt. 9. 11:18
 1/7 anonim válasza:

Szia!

Én már 1éve menstruálok.Most 12 éves vagyok.

Szerintem nem jó szóval ne várd.Nagyon erősen vérzik és kb. óránként kell betétet cserélni.Szerencsére már az összes osztálytársam menstruál.Tesiznem nem kell.

Nagyon furcsa hogy neked még nem jött meg.N lehet siettetni.

Szia

12/L

2011. okt. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek egyforma idösen kezdödik, ha 16 éves korig nem jön meg, akkor célszerü orvoshoz menni, elötte még nem baj.
2011. okt. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne zavarjon, mert 16 éves korodig nincs baj. Ha akkor sem menstruálsz, akkor viszont menj orvoshoz!
2011. okt. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
18 éves korig nincs baj
2011. okt. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

De imádom, mikor vki itt parázik, hogy vmi baja van, erre jön még vmi kis hülye, és elkezdi magyarázni, hogy neki bizony már megvan, és mindenki másnak is...


Egyáltalán nem biztos, hogy vmi bajod van. Lehet, hogy csak szimplán később érő típus vagy és kész. Nekem is meg édesanyámnak is 15 évesen jött meg. De van olyan, akinek meg csak 16 évesen.

Ha 16 évesen se jön meg, akkor menj el orvoshoz, addig meg ne parázz, és ne figyelj az ilyenekre, mint az első...

2011. okt. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi mindenkinek!
2011. okt. 9. 11:43
 7/7 anonim válasza:
0%

Biztos azért mert még picike vagy.

15/f

2011. okt. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!