Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hirtelen elkezdett szurni a...

Hirtelen elkezdett szurni a méhembe valami baj lehet? :O:S a többi lent

Figyelt kérdés
a barátnömnél vagyok és hirtelen elkezdett a méhembe szurni mintha kis apro tük lettek volna de egyfolytába.Tehát iylen élesen nem birtam felegyenesedni sem ülni se nagyon oylan 10 prcig tartott kb:S a szüzességem 3 hete veztettem el 7-8 alkalommal történt meg ...de..sajons nem védekeztünk viszon egyszer se emnt el se bennem se utána.A párom is szüz volt Ő 21-F éves én 19.L én is az voltam.Most mennékj elösz9ör nőgyogyázhoz de a Tb lejárt:S ugy h megse vizsgálnak ezért fodrultam ide segitségért.Valakinek volot már yilen gondja? vagy tudják esetleg h m ilehet a bajom ..félek:Selöe is köszönöm a normlis válaszokat
2011. aug. 10. 15:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Ovuláltál.
2011. aug. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát ennyiből nem lehet tudni, hogy mi bajod van.

Lehet vmi gyulladás, de az is lehet, hogy csak a vérzésed közeleg, és azért görcsölsz.

Bár ez nem terhességi tünet, azt sem lehet kizárni ugyebár.

Amúgy nem igazán értem. Azt sem, ha vki egyszer nem védekezik, de azt még elfogadom, mindenki hibázik.

De 7-8 alkalommal?

Gondolkodjál már. Gyereket akarsz? Vagy abortuszra szeretnél menni?

2011. aug. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is már volt ilyen, alig bírtam mozdulni!Volt olyan amikor hamar elmúlt de olyan is ami egész nap fájt.Mondjuk én még szűz vagyok de szerintem nem ezen múlik. Egy rossz mozdulat és olyan mintha meghúzódott volna ott lent valami, ennyi történt.

16/L

2011. aug. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!