Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Régebben sportoltam, és ujbol...

Régebben sportoltam, és ujbol szeretném elkezdeni.75-78kg körüli a sulyom,162 cm vagyok, és terhelés nélkül is elég magas a pulzusom-95-110. Előtte diétázzak, vagy nem lesz tulságosan megerőltető a szivemnek, a hirtelen elkezdett sport?

Figyelt kérdés
2010. okt. 29. 14:08
 1/6 anonim válasza:

Ekkora pulzusszámmal sem lesz semmi gond nyugi, csak ha magasabb a pulzusszámod, jobban fog "égni" a zsír.

Akkor viszont állj meg, ha úgy érzed hogy nagyon ver a szíved, olyan edzést válassz, ami nem terheli meg annyira a szíved, ne fuss, emelgess súlyokat, stb

2010. okt. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólóval.

Még annyit fűznék hozzá, hogy én is így voltam és mondta nekem a doki, hogy vegyek pulzusszámlálót, és ha 175-180 a pulzusom, akkor álljak le.

2010. okt. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Férfi vagy nő vagy?
2010. okt. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nő vagyok
2010. okt. 29. 14:39
 5/6 anonim ***** válasza:

De mit szeretnél sportolni?

Sakk, futás, súlyemelés, golf ?

2010. okt. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Fitnesz,kardio edzés.
2010. okt. 30. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!