Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A felfázás normális tünete a...

A felfázás normális tünete a vizeletcsepegés?

Figyelt kérdés

Tegnap vettem észre, hogy kellemetlen érzéssel társul a vizelés. Ülőfürdőztem, ami elmulasztott minden panaszt, megszűnt a gyakori inger és a fájdalom. Este viszont sikerült teljesen kitakarózva aludnom és most még erősebben jött vissza. Reggel az erős ingerre nem is bírtam teljesen tartani a vizeletet, azóta voltam vagy 2x wc-n. Észrevettem, hogy 1-2 csepp ülve is kicseppen. A "zárással "eddig sose volt gond, csak ma jött elő. Lehet ez a felfázás következménye?

Ma már volt egy kamillás ülőfürdő, lesz még pár (cickafark+kamilla+zsálya), csináltam csalánteát, nyomom majd magamba a c-vitamint (3-4g). Engem egyedül ez a vizelettartási baj zavar.


2011. aug. 11. 09:51
 1/4 anonim ***** válasza:
háziorvos, belepipilsz egy műanyag pohárba, dokibácsi/néni beledug egy tesztcsíkot és ha kell antibiotikumot ír, ha 3 nap múlva még problémáid lesznek, akkor újra felkeresed és el fog küldeni szakrendelésre
2011. aug. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha csak most csöpög, akkor felfázás. Jobb lenne orvoshoz menni.
2011. aug. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Pont az antibiotikumot próbálom elkerülni.

Eddig 2x volt bacis felfázásom (13 év alatt), mindkétszer hatástalan volt a gyógyszerkúra, mindig én magam hoztam ki belőle.

A doktornál való vizeletvételnél pedig egyáltalán nem fertőtlenítenek előtte, és így egy teljesen egészséges embernél is jelezhet baktériumot, gennyet.

2011. aug. 11. 11:49
 4/4 anonim ***** válasza:

a tesztcsík fehérjét mutat ki a vizeletben, nem baktériumot és nem kell hozzá fertőtleníteni, mert egy átlagos műanyagpohárban nincs fehérje...de ha ennyire parázol, akkor pisilj otthon


a vizeletcsepegéssel együtt járó húgyúti fertőzés már igen komoly, nem lehet antibiotikum nélkül megúszni

2011. aug. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!