Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nagyon megváltozott a menstruá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon megváltozott a menstruációm az első levél után. Mennyire normális ez? Okozhatta esetleg felfázás?

Figyelt kérdés
Eddig mindig nagyon erős volt és 7 napig tartott. Namost 1 levél Lindynette 20 után: nagyon nagyon gyenge, és 3 napig megvolt ma még kb pár csepp és asszem ezzel kész. előző héten felfáztam ezt Ciprummal (a btájékoztató nem írja h antibiotikum és azt sem h hat-e a fogamzásgátlóra) és kb egy hete be kelett vennem Algopirint is de csak egyszer. Így együttvéve ezek kavarhattak be vagy mostmár mindig ien lesz? + mielőtt megjött előző nap együtt voltam párommal, nem ment el bennem, de este erős folyásom volt. Köztes vérzéseim nem voltak. Kell gyanakodnom vagy bízzak a gyógyszerben? Rendesen szedtem!
2008. okt. 26. 22:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A gyógyszer hatása eléggé megváltoztathatja a menstruációt,nekem 2 hónap után helyreállt és napra pontosna jön meg,persze volt h 1 napot csúszott 2-szer is de már majdnem 2 éve szedem.Szerintem ne aggódj majd helyreáll.Vagy ha esetleg nem bízol a válaszokban akkor kérdezd meg a dokit.Még nem állt be rendesenszerintem.
2008. okt. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a gyors választ!

Asszem lassan megnyugszom csak rettenetesen bosszant a dolog (meg minden ami így hirtelen megváltozik) és meg is ijedtem. Kissé elbizonytalanított ez a gyógyszerfesztivál...

2008. okt. 26. 23:04
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen természetes, hogy ha gyógyszert szedsz, gyengébb a vérzés és kevesebb napig tart. Van ilyen "mellékhatása". Szóval semmi gond. Szerintem ez pozitív dolog :)
2008. okt. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én is ezt szedem már lassan 3éve, és mielőtt nem szedtem neekm 4-6napig tartott, de ez mostmár 2-3nap lett ésaz erőssége is gyenge.Ez a gyógyszer miatt van, ne aggódj.röülj nekli ,hogy nem kell szenvedni 1hétig :D és spórolsz is ,mert kevesebb tampont használsz el :)
2008. okt. 27. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Mostmár sokkal nyugodtabb vagyok. :)
2008. okt. 27. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!