Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az alkoholmentes sör lehet...

Az alkoholmentes sör lehet káros az egészségre? 1 éve szoptatok és napi 2 doboz alk. Mentes sört iszom.

Figyelt kérdés
Tejem szerencsére rengeteg van, de remélem, nem ártok magamnak ezzel a sok sörrel.
2011. aug. 12. 17:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Orvosi és tudományos meghatározás szerint még az alkoholos sörök sem károsak, sőt mértékkel fogyasztva hasznos mert az egyik legjobb természetes vesetisztító és sok antioxidáns és ásványi anyag tartalma van.

Az alkoholmentes ugyanaz de itt szerencsére nem kell mértéket tartani.

Tehát nyugodtan fogyaszthatod szoptató kismamaként is kárt nem okozol vele és napi 1-2 doboz ízesített sor is belefér a jelentéktelen 2%-os alk.tartalom miatt.Ez csak neked kellemesebb ugyanis szerintem jobban ízlik egy almás-narancsos-citromos-grapefruitos-mangós sör mint egy sima.

2011. aug. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Alapvetőe szeretem a sört, tehát nekem jobban ízlik a sima, keserű. :) Köszönöm a válaszodat!
2011. aug. 12. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!