Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Merjek így strandra menni?

Merjek így strandra menni?

Figyelt kérdés
csütörtökön megjött a menstruációm, négy naptól amúgy se szokott tovább tartani, de most tartott csütörtöktől péntek délutánig-este már alig volt és azóta se semmi. Ez most hülye kérdése, de lehet elmúlt és visszajön? Ha délutánig nem lesz megint semmi akkor szerintetek mehetek strandra?
2011. aug. 14. 10:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze, mehetsz, de azért a biztonság kedvéért legyen nálad mindig, mikor strandra mész 1 tampon.
2011. aug. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
tampon....
2011. aug. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
viztől megjöhet megint. de tamponnal szerintem mehetsz nyugodtan, az a biztos!
2011. aug. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tamponnal fürödhetsz, de maximum egy órát lehetsz vízben, de inkább kevesebbet. Ha kijössz, azonnal ki kell cserélni a tampont.
2011. aug. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
víztől? mikor a fürdőkádban ülök félórát attól hogyhogy nem jön meg?
2011. aug. 14. 11:14
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem - ha egészséges vagy - nincs olyan, hogy visszajön :) Nyugodtan menj strandolni.

Meleg víztől lehet erősebb (tágulnak az erek) vagy a mozgástól jobban megindulhat, amikor még meg van.

2011. aug. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
tegnap egész nap talpon voltam + utána 20 percet ültem a kádban és semmi...
2011. aug. 14. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!