Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ebben a nagy melegben ki...

Ebben a nagy melegben ki merjek vele menni holnap a strandra?

Figyelt kérdés
2 éves a kislányom, van kis sátrunk meg 50 faktoros naptej de azért félek ki menni vele. Úgy terveztem, hogy nyitásra ki megyünk így ha délben el altatom akkor olyan 2 órát alszik kint kb. Eddig még soha nem volt semmi baja, le sem égett egyszer sem annyira vigyáztunk.
2011. aug. 23. 14:17
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

A kisfiam 21 hónapos,de én semmiképpen nem viszem ki ilyen melegben.

Nem tudnám az árnyékban tartani,a nap pedig iszonyatosan tűz.

35 fok felett már szerintem emberkínzás kint lenni, akár felnőttről,akár gyerekről van szó!

Én sem bírnám!

Persze van,aki simán kimegy a babájával együtt.

Mindenki másképp gondolja.

2011. aug. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Standra nem indulnék el...mi kertes házban lakunk,itt van medence,nagy fa játszóvár csúszdával,homokozóval,hintával és árnyék!!Így is dél körül bejött,mert azt mondta,nagyon meleg van...3 éves.
2011. aug. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Reggel a 2lépésnyire lévő postaládáig mentem ki, és megfogadtam ki nem teszem a lábam...

Nemhogy a gyerekeket. Nagyon meleg van. Tűz a nap is, á sátorban megreked a meleg, hőguta:S

Jah és úgy hogy a szobák árnyékoltak van 27fok bent.

2011. aug. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát mi holnap után tervezzük,hogy kimegyünk a dagályba,már voltunk idén most 20 hónapossal és elég jó sok az árnyék,ha da mennétek.Nem égtünk le,igaz kentem rendesen,remélem most sem lesz probléma.
2011. aug. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ma árnyékban is 35 fok volt, holnap is ez várható, nem ajánlatos strandra vinni egy kisgyereket ilyen melegben, szerintem ilyenkor egy hűs szoba a megoldás.
2011. aug. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én ilyenkor azért bele gondolok abba, hogy vannak aki külföldre mennek és ott ez a hőmérséklet nem számít rekordnak, na meg már az idén voltunk dög melegben strandon és ott azért más, nem érezni annyira a meleget.
2011. aug. 23. 22:36
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez igaz.Idén is voltunk Egyiptomban(4 éve minden évben 2 hétre megyünk)július közepén,és melegebb volt,mint itthon most.DE!Ott alacsony a páratartalom(száraz meleg van),ezért sokkal elviselhetőbb.
2011. aug. 24. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az, hogy külföldön kiviszik a gyereket a 40fokba, az nem a jó példa és nem biztos, hogy azt kellene követni. Ilyen melegben a gyerekorvosok sem ajánlják a strandot, lehet, hogy nem lehet annyira érezni , de akkor is kánikula van, ami pedig veszélyes és nem csak a leégés miatt.
2011. aug. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!