Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem jön meg? (bővebben...

Miért nem jön meg? (bővebben lent, aki tud válaszoljon! )

Figyelt kérdés
még nem jött meg a menstruációm, viszont úgy egy hete 2 napig elég erős barna folyást tapasztaltam. azt olvastam, ez az előtt történik hogy megjön, viszont nálam már eltelt egy hét semmi. miért van ez? ráadásul már meg kellett volna jönnie, 15 múltam.
2011. aug. 15. 00:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem miért akar itt mindenki menstruálni, nem olyan jó dolog ám, hogy sürgetni kelljen. 16 éves korodig még van időd,élvezd ki.

Egyébként sztem jövő hónapban jön meg a menzeszed. Az, hogy a barna folyás az előtt történik, hogy megjön az első vérzés, nem feltétlenül jelenti azt, hogy rögtön utána egy napra. Egy ciklus után fog megjönni a rendes menzesz, szóval jövő hónap elején számíthatsz rá.

2011. aug. 15. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Más oka is lehet a barna folyásnak, nem csak a menstruáció előjele. Jobb lenne ha orvoshoz mennél.
2011. aug. 15. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

hát amikor már minden barátnődnek kivétel nélkül megjött már, az elég kellemetlen tud lenni...egyébként ez nem is zavar annyira, egyszerűen csak félek hogy valami nincs rendben, hogy soha nem fog megjönni vagy mit tudom én...

azért köszi a válaszokat.

2011. aug. 15. 10:25
 4/11 sine.lacrimna ***** válasza:

csak azért akarsz menstruálni mert már mindenki más?


Ne azért akarj valamit mert mindenki más is azt akarja vagy teszi!

Legyen saját akaratod,véleményed!Legyél egyedi!

2011. aug. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Szia.Megtudom érteni,hogy kicsit ciki,hogy mindenkinek megjött csak neked nem,régebben én is így voltam,de ezen úgysem tudsz változtatni,majd jön ha akar. :D Nem feltétlen azért volt a barna folyás,mert valami bajod van,szerintem hamarosan megfog jönni,ne aggódj! :D 16/L
2011. aug. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
ilyen nekem is volt! kb 1-2 napig aztán elmúlt. később megint 1-2 nap ez volt és megjött
2011. aug. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

nagyon köszönöm mindenkinek a válaszokat :)

sine.lacrimna: igen, azért akarom hogy mejöjjön, mert mindenki másnak is megvan, mivel így van rendjén, ez a normális, én nem hinném hogy attól lennék egyedi, hogy nem menstruálok.

2011. aug. 17. 21:29
 8/11 anonim válasza:
Nem hiszem hogy bajod van , amikor nekem először megjött nekem semmi előjele nem volt , vagyis szédültem és egyszer elájultam ,de aztán minden oké lett :)
2011. aug. 18. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
43%
Jaj remélem még minden barátnőd szűz... Vagy ha nem akkor utánozni fogod őket??? :-DDD
2011. aug. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
utolsó: ezt már kifejtettem feljebb. nem arról van szó, hogy "menőnek" tartom, hanem hogy ez a NORMÁLIS, és aggódom hogy valamilyen egészségügyi problémám van. jézusom de arrogáns vagy
2011. aug. 18. 22:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!