Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kemény és puffad az alhasam....

Kemény és puffad az alhasam. Ez mire utalhat? :S

Figyelt kérdés
2011. aug. 15. 18:55
 1/8 A kérdező kommentje:
a pasimmal együtt ugyanazokat a kajákat esszük, és ő nem puffad...
2011. aug. 15. 19:04
 2/8 anonim ***** válasza:
Az hogy kemeny ,utalhat valamilyen gyulladasra,szerintem el kellene menned mielöbb az orvoshoz,es ha ma meg esetleg rosszul is leszel,akkor a sürgössegire.
2011. aug. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Próbálj meg fingani! (Viccen kívül.)
2011. aug. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%

Nem kell rögtön gyulladásra gondolni.Valószínű hogy a kajáktól puffadtál fel.Az egy dolog,hogy a párodnak nincs ilyen tünete..hiszen nem egyforma a gyomrotok.

Nekem is bekeményedik és felpuffad a hagymától..A páromnak nem..Ilyenkor egy jó kis kiadós fingás segíthet..

Hülyén hangzik de így van..Fingd ki magad vagy ha kell menj wc-re..

2011. aug. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
hát, elég gyakran kell finganom, agyamra is megy már...és van is székletem normálisan, most szilávt eszek, attól van székletem, de pasim azzal jön h ő is eszik szilvát meg körtét, ő meg nem puffad...elég "dagi" vagyok már ideje. ma szerintem rekordot döntöttem hizásban...igen, azt hittem egy hónapja h terhes vagyok, vagyis az is voltam, de szerintem elvetéltem, mert a teszt csak egyszer mutatott pozitívat, de aztán szerintem menzivel elvetéltem. Voltam hasi UH-n, azt mondták minden rendben, meg nőgyógyásznál is voltam kenetet vettek, ott is minden oké. De sajna a puffadás azóta is fennáll, meg h kemény is az alhasam..ma nagyon durva a dolog...(mármint ahhoz képest)
2011. aug. 15. 19:22
 6/8 A kérdező kommentje:
nem olyan dagi vagyok..65 kg vagyok asszem kb, szóval csak ehhez képest "dagi..." pont a hasamnál, a lábam karom nem "hizik"
2011. aug. 15. 19:23
 7/8 anonim válasza:
barátnőmnek menzesz előtt szokott az alhasa felpuffadni...
2011. aug. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
értem, köszi a válaszokat
2011. aug. 15. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!