Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem fogadnak el így?

Lóbarát kérdése:

Miért nem fogadnak el így?

Figyelt kérdés

Kettő problémám van. Az egyik, hogy túlsúlyos vagyok. Hiába futok naponta 2 órát este, hiába járok lovagolni minden nap, hiába eszek keveset, nem fogyok. Ezeket a géneket örököltem, tudom. De minden osztálytársam, köztük a lányok is, mikor öltözünk tesire, mindig tesznek megjegyzést a súlyomra. Vagy van egy pad, leülök, még két csaj leakar ülni mellém, az egyik mindig "jaj már a nagy segged" megjegyzéseket tesz, mire én természetesen besértődök, és leülök az egyik sarokba. Utána persze jön hogy jaj most besértődtem. Mit csináljak, hogy elfogadjanak?

A másik, hogy elektív mutista vagyok. Vagyis csak pár emberrel beszélek. Pl. osztálytársak, tanárok, rokonok. Viszont nagyobb/kissebb évfolyamra járó emberekkel már nem. Boltba se mehetek el egyedül, a betegségem miatt. Barátaimra (2) nem igazán számíthatok, mert suli után mindig táncra mennek. Segítsetek! : (

13/L


2011. aug. 16. 11:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

túlsúlyt nem lehet örökölni, vagy túl sokat zabálsz a sport mellett, vagy beteg vagy, vagy testképzavarod van....


hány kg és cm vagy?

2011. aug. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

nincs genetikailag kövér, lefogyni nem tudó ember!! mit eszel, mikor, mit mozogsz, mikor, hányszor, mennyi kg és cm vagy?

az elektív mutizmus meg gyógyítható

2011. aug. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Főtt ételeket eszek, kivéve, mikor anyum dolgozik, és még nem főzött, olyankor Vaj, kenyér, uborka. De ez heti 2-3 alkalom.

167 centi vagyok és 68 kiló. :(

2011. aug. 16. 11:33
 4/11 anonim ***** válasza:
Aki megjegyzést tesz Rád azzal ne foglalkozz! Keress olyan barátokat, akik olyannak fogadnak el amilyen vagy! Nem Neked kell változni, hanem azok felfogásának, akik nem fogadnak el! Minden jót Neked! :)
2011. aug. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
fej nélküli képet tennél fel magadról vagy priviben? ennyi sport mellett 167cm/68 kg egyáltalán nem túlsúlyos kategória
2011. aug. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Na hát akkor, itt a bibi. Te nem kövér vagy. Kicsit lehetne belőle faragni, de ez nem kövér!! Tehát aki ezt mondja, érezteti, azt magas ívben.......le.
2011. aug. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az adataid alapján szerintem te nem vagy túlsúlyos.Inkább talán teltkarcsú, de semmiképp sem elhízott.az osztálytársaid valami divatfogyókúrás majmok lehetnek, ezért tűnsz nekik te már kövérnek, vagy csak észrevették, hogy az ilyen beszólásokkal jól tudnak cukkolni és ezért mondják.Szerintem feleslegesen problémázol az alakod miatt.
2011. aug. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem vagy kifejezetten kövér, de azért vékony sem. Kb 10 kilót kéne ledobnod. Hanyagold a kenyérféléket, tésztákat és minden cukros dolgot. Ez nem nagy áldozat és beteg sem leszel tőle, viszont fogyhatsz vele. Anyukád is könnyen főzhet ezeket betartva.


Amúgy meg... sz*rd le a sok hülye kis p*csát. Ha te jól érzed magad a bőrödben, akkor hiába szólnak be.

2011. aug. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

én is ennyi cm vagyok és kiló csak 18 éves de nem érzem magam kövérnek


az elektív mutizmusról meg annyit hogy anyukám osztályába is járt egy ilyen lány és vele nem tudott mit kezdeni a pszichológus de őt nem zavarta

telesen jól élte az életét

2011. aug. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
kislány, dobj már egy képet magadról! fej kitakarva és ruhában...kizártnak tartom, hogy kövér lennél, ha napi 2 óra futás és napi lovaglás megy
2011. aug. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!