Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem jön meg? Aggódok. :S

Miért nem jön meg? Aggódok. :S

Figyelt kérdés
Vasárnap kellett volna megjönnie, és idáig nem jött meg. A tamponokon is csak enyhe barnás-rózsaszínes folyás látszódik, tehát nem vér. 2 hónapja van, hogy nem szedem a gyógyszert, a múlt hónapban megvolt, de akkor nagyon erős volt és piszkosul görcsöltem. Barátommal rendszeresen védekezünk, ebből adódóan nem vagyok terhes, mert nem szakad szét, vagy lyukadt ki. Szerintetek miért van ez? Csak normális kommenteket kérek! köszi előre is!
2011. aug. 16. 12:04
 1/9 anonim ***** válasza:
már tegnap is írtam, hogy a barna az vér...amúgy is csak 2 nap telt el vasárnap óta, mi a francért stresszeled magad???????????
2011. aug. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ha vér, akkor miért nem erősebb? Még az ob. mini is nagy ahhoz a mennyiséghez...
2011. aug. 16. 12:19
 3/9 anonim ***** válasza:
majd lesz erősebb.. minek akarsz tampont rakni, ha minimális a vérzés? egy tisztasági betét elég...
2011. aug. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha nem menstruálsz, ne használj tampont mert kiszárítja a hüvelyed, és sokkal könnyebben kapsz fertőzéseket!
2011. aug. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
mert a tisztasági betéten semmi se látszana...
2011. aug. 16. 14:11
 6/9 anonim ***** válasza:

"mert a tisztasági betéten semmi se látszana".. és akkor mi van??????????????????? most komolyan tampont raksz magadnak, mert meg kellett volna jöjjön??? lehet, hogy a vér azért van, mert megsértetted a nyálkahártyát, nem is menzesz



komolyan nem értelek, miért jó ez neked...hány éves vagy egyáltalán?????????

2011. aug. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A tampont nem akkor kell használni ha várod a menstruációt, hanem ha már megjött! Nagyon ráfázhatsz, ha akkor használod, amikor nem menstruálsz.
2011. aug. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

OFF:

én nem is tudtam, hogy csak úgy nem lehet tampont használni...mondjuk én alapból nem szeretem, szóval nem szoktam, de egyik osztálytársam azt mondta, hogy mikor elmegy strandolni, akkor mindig felrak egy tampont, hogy ne kapjon semmilyen fertőzést. furcsálltam is....

2011. aug. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
basszus... hány órát dolgoztok??? Én napi 11 órát, és bocs, de csak 2-3 tudok eljutni a mosdóba... Felvilágosítsalak, hogy mi van akkor ha szépen átázol, mert éppenséggel nincs nálad semmi?
2011. aug. 18. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!