Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Terhes lehetek? Nagyon aggódok.

Terhes lehetek? Nagyon aggódok.

Figyelt kérdés
Kb 1 hónapja hagytam abba a gyógyszert, héten kellene megjönnie, de már 1 jó hete nagyon érzékeny a mellbimbóm. A barátommal mindig védekezünk, de most nagyon aggódok, hogy miért ennyire érzékeny a mellbimbóm. Tippek?
2011. júl. 12. 13:16
 1/5 sunshine55 válasza:

Ne aggódj. Ha védekeztetek,akkor nincs semmi gond.:)

Szerintem csak attól érzékeny,mert abbahagytad a gyógyszert,és a szervezeted így reagál rá!:)

2011. júl. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha késik, tesztelj!
2011. júl. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

és mennyi az esélye, hogy terhes vagyok, mert tudniillik, az óvszer se 100%! am meg, a hétvége felé kellene megjönnie

köszi a segítséget!

2011. júl. 12. 14:27
 4/5 anonim ***** válasza:
Vegyél tesztet és megtudod! Én komolyan nem értem miért tőlünk kérdezed. A teszt megadja a választ, menj be a DM-be, Rossmann-ba vagy gyógyszertárba, vegyél tesztet, csináld meg és hopp ott a válasz. Írhatjuk azt igen az vagy, nem nem vagy az, mi ezt úgy sem tudjuk megállapítani a teszttől megkapod a választ és nem kell tovább gondolkodni a válaszon.
2011. júl. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amikor abbahagytam a fogamzásgátlót 3 hetet késett a mensim, utána 3 hónapig összevissza jött meg. Felkerestem a dokit, azt mondta, hogy teljesen normális a rendszertelen menzesz 4-5 hónapig is a fogamzásgátló abbahagyását követően. Ne aggódj, ha védekeztetek nem vagy terhes.
2011. júl. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!