Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem tudok együtt élni, azzal,...

Nem tudok együtt élni, azzal, hogy megjött. (? )

Figyelt kérdés

Már lassan két éve, hogy megjött, és azokon a napokon ki sem mozdulok, senkit nem akarok látni. Ha egyedűl vagyok, akkor érzem jól magam (pedig "társas lény" vagyok). A hasam sem szokott fájni..csak maga a tudat. Anyum próbál segíteni, de nem megy.. Mit tehetnék?

14/L


2011. aug. 16. 12:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Törődj bele, hisz még csak 2 éve szenvedsz vele, ennél sokkal több van még hátra. Minden nő együtt él ezzel, én is nagyon szenvedek tőle, de ez van, megszívtuk...
2011. aug. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Idővel megszokod. :) Én azóta békéltem meg vele, mióta tampont használok.
2011. aug. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Pedig meg kell tanulnod együtt élni vele, mert kb. 45-50 éves korodig eltart.
2011. aug. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Velem is ez volt,bár nekem 9 évesen jött meg először. Igyekeztem eltitkolni, és figyelmen kívül hagyni.Kellett pár év mire feldolgoztam,de most már nem zavar.
2011. aug. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Basszus, nők vagyunk, ez hozzá tartozik. Pedig nekem ráadásul állandóan gondjaim is vannak velem mégsem utálom.

Volt, hogy egy hónapig majdnem folyamatosan véreztem. Mostanában tök gyakran jön meg (legutóbb 20. napra), és elég hosszú is, minimum 6-7 nap, de sokszor orvoshoz kell mennem, hogy mulassza el.

Hidd el, tök jó, ha az embernek szpen minden hónapban megjön időre, normális mennyiségű és hosszúságú, és még a hasa sem fáj.

Örülj neki, hogy normálisan működsz és nincs gondod vele..

2011. aug. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem is 12 évesen jött meg először, ma már 18 vagyok, megszoktam, mert muszáj volt, de még mindig szidom a "nemtudommit" is, hogy ez van :D
2011. aug. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

lassan 12 leszek és még nincs meg a menzim

én cikinek tartottam hogy ezt megkérdezzem anyutol de azt mondták hogy teljesen normális és azután elhittem hogy így van mert hát o is no

nemtudom mi neked a problémád stem beszélgess tobbet erol anyuddal esetleg barátnokkel és probáld elfogadni mert ez van

2011. aug. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én is lassan 2 éve menstruálok és én se tudom elfogadni nem tudom mit tehetnék de nagyon utálom
2011. aug. 17. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2011. aug. 17. 09:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!