Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális ez a váladék?

Normális ez a váladék?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok 2 éve jött meg van egy kis mennyiségű váladék amit mindig este veszek észre mikor leveszem a bugyim..hallottam,hogy az baj ha büdös..és viszont nem tudom megállapítani..akkor érzek kicsit valami enyhe szagot ha nagyon szagolgatom a bugyim(lehetséges hogy alapból ilyen illata van a puncimnak?mosakszom rendesen)...viszont nem tudom hogy eddig is ilyen illata volt vagy nem..eddig még sosem szagolgattam..nem nagy mennyiség alig hagy foltot a bugyimon..de érdekelne hogy ez normális-e...ne azt mondjátok hogy menjek el dokihoz..nem vészes..és anyu szerint ezzel még ne menjek..de lehet elfogok..de előtte normális válaszokat kérek
2011. aug. 16. 16:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Folyásnak hívják, teljesen normális dolog.
2011. aug. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
és ez a szag..vagyis nem is tudom..nem büdös..csak olyan furi..és csak akkor érzem ha nagyon szagolgatom a bugyim...ez is normális?
2011. aug. 16. 16:31
 3/9 anonim ***** válasza:
ha nagyon sok jön, vagy fura a színe vagy viszket akkor van baj
2011. aug. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ha annyira büdös lenne hogy fertőzésre utalna akkor azt észrevennéd
2011. aug. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

megint én vagyok: ha viszont bajod van menj nőgyógyászhoz

egyébként szerintem most is elmehetnél, vesz egy kenetet és legalább megnyugodsz hogy nincs baj

még az is eszembe jutott hogy lehet hogy nincs rendben a hüvelyflórád

2011. aug. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
szerintem nyáron büdösebb ..szagold meg télen is !
2011. aug. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Egyáltalán nincs furcsa színe nem is jön sok.A szaga sem vészes.Most megnyugtattatok.Köszönöm.:)
2011. aug. 16. 16:34
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy alapból ilyen a puncid illata is.
2011. aug. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szerintem semmi bajod nem lehet, ha alig hagy foltot a bugyidon és csak akkor érzed, ha nagyon szagolod.
2011. aug. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!