Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Festett fekete haj hullik?

Festett fekete haj hullik?

Figyelt kérdés
A fekete festett haj jobban hullik mint bármelyik más haj, pl barna vagy szőke? Nekem fekete a hajam, és hullik pedig nem is vasalom,szárítom. Szedem a Hair Clinic kapszulát már egy kicsit jobb, de még mindig nem az igazi!
2011. aug. 17. 14:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, általában sokkal jobban hullik, mint bármilyen mással kezelt haj, mert a fekete festékben van a legtöbb agresszív kémiai anyag (pl. hangyasav vagy higany).
2011. aug. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Igaz nem volt még festett fekete hajam, de voltm már hidrogénszőke és festett sötétbarna (majdnem fekete). Én úgy vettem észre, hogy nem a festék színe számít. Amikor szőke voltam nagyon sok kihullott, aztán befestettem sötétbarnára...1 darabig nem hullott egyáltlán, de mostanában megint elkezdett.

Amúgy mennyire hullik a hajad?

2011. aug. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Eleinte nagyon hullott,mikor először befestettem feketére. Palette kékes fekete festékkel festettem, azt mondták attól a festéktől nagyon hullik, ezért vettem Wellaton kékes feketét, legutóbb azzal lett feste.Mióta szedem a Hair Clinic kapszulát mintha jobb lenne egy kicsit. De most tervezem vissza festeni az eredeti hajszínemre (barnára) mert akk nem látszik hogy nől le, de amúgy meg nagyon szeretem a fekete hajat..szal nem tudom mi tévő legyek !
2011. aug. 17. 14:25
 4/11 anonim ***** válasza:

A fekete a legkárosabb szín, nekem is nagyon hullott tőle ezért inkább vörösre festettem.

Talán neked meg egy sötétbarna jobb lenne, az is feketének látszik, de mégse az.

2011. aug. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A sötétbarnával az a baj, hogy nagyon gyorsan kopik :( Én is amikor befestem, 1 hétig fekete aztán egyre világosabb barna :/
2011. aug. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
14:29 És neked amikor vörösre festetted megállt a hajhullás??
2011. aug. 17. 14:54
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon hullik a hajam. Az eredeti hajam a szőke,de voltam már platinaszőke is,akkor nem hullott,csak nagyon száraz volt. Én már 2 hónapja nem festem,most megindult a növésben is,mert eddig nem nőtt mikor festettem. Nem valami szép ahogy nő le,de ha már nagyon vészes lesz,akkor a szőkét tervezem megint.
2011. aug. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
a fekete hajfesték tartalmazza a legtöbb parafenilén diamint, de az is max max max 1%-ban. minél sötétebb a szín, annál több van benne, ez egy elég allergén anyag. nem törvényszerű a hajhullás, de sokaknál jellemző.
2011. aug. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem amíg fekete volt, addig hullott mint a záporeső...
2011. aug. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

hát nem tom én is feketére festem de nekem nem hullik.hajszerkezetfüggö is sztem. söt amiota nem festem iszonyuan törik. ugyhogy most majd elkezdem megint festeni. akkor csodás állapotban volt mindig.

de most itt az ösz ilyenkor amugyis hullik a haj.

2011. nov. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!