Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit szoktatok csinálni, ha...

Mit szoktatok csinálni, ha görcsöl, fáj a hasatok?

Figyelt kérdés
Nekem már nem segít semilyen gyógyszer, már mindent kipróbáltam, de nem segítenek :( Van valami házi gyógymód (pakolások, mozdulatok, stb.) ami segítene?
2011. aug. 17. 17:30
 1/10 anonim ***** válasza:
mióta fáj?
2011. aug. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
és hol?
2011. aug. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
egy kis masszírozás gyurmászolás,és nálam a meleg só (felmelegíted serpenyőben jó forróra és beburkolod hogy ne égessen)ha nincs melegvizes palackod.
2011. aug. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
hidd el ,nekem olyan görcseim voltak,hogy semmilyen gyógyszer nem használt. Csak egy a neve Apranax.Próbáld ki. Receptköteles,és nagyon erős görcsöt pár perc alatt megszüntet.
2011. aug. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én is nagyon fájós vagyok, és az apranax az ami segít. Mást nem tudok.
2011. aug. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hátamra fekszem és felhúzgálom a lábam. Nekem segít.
2011. aug. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Horváth Derona válasza:
Én úgy szoktam, hogy befekszek j meleg fürdővízbe és addig áztatom magam, amíg ki nem hűl. Nekem bejön
2011. aug. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha érzem hogy meg fog jönni és kezd kicsit fájni a hasam vagy valami olyasmi érzés van, akkor beveszek előre egy gyógyszert. Ha nem felejtem el akkor segít, ha így sem, akkor melegvizes palackos borogatás hasra, és nyomogatom, masszírozgatom a hasam ahogy kellemes, de általában az háton fekve jó nekem csak, vagy oldalra fekszem és a hasam azt a részét "nyomom" az öklömmel hogy ne érezzem a fájdalmat. Ezek közül amelyik épp eszembejut. Ha nem működik csak imádkozok hogy egyszer vége legyen :)
2011. aug. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm :) Remélem a legközelebbi fájásnál segíteni fognak az ötletek :)
2011. aug. 17. 18:19
 10/10 A kérdező kommentje:
Amúgy amióta már az eszemet tudom rendszeresen fáj. Majdnem minden másnap fáj és van, hogy 1 nap 2-3 tablettát is beveszek...
2011. aug. 17. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!