Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha egy betét "intim" akkor...

Ha egy betét "intim" akkor miért reklámozzák azt a r. hadék betétet a nagy nyilvánosság előtt?

Figyelt kérdés
Jah, am. FFi vagyok, csak már megőrítenek ezzel a sok sz.rral.
2011. aug. 17. 20:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Akkor ne nézz tv-t. Ilyen egyszerű. :D
2011. aug. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%

Gumit is reklámoznak. Az is intim. De szexhirdetésekkel is tele van az újság, pedig az is intim.

De érdekes, hogy a pucér csajok nem zavarnak...

2011. aug. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%
miért? ha vkinek prosztata és egyéb húgyúti problémái vannak, az nem intim?? mégis reklámozzák.. úgyh nem kell itt parádézni, h férfi vagyok és elegem van ebből és abból a reklámból, mert én meg nő vagyok, és mégse írok a médiának, h szedjék le a prosztatás hapsit a képernyőről...
2011. aug. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A legundorítóbb reklámok azok, amikor a betegségeket animációval is bemutatják. Pl. a megfázásos reklámok, a prosztatás és a lábgombás reklámok. Hányni tudnék!
2011. aug. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Az nem jutott eszedbe hogy az "intim" szónak több jelentése is van????
2011. aug. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Én itt a szó jelentésére gondoltam. Az óvszer pl. ilyen szempontból nem intim, csak az a tevékenység amivel összefüggésbe hozzák. De itt az értelmező szótár nyilván egyik jelentés sem összeegyeztethetö azzal amit a reklám szó alatt olvashatunk. Persze egyébként nem csak ezzel van tele a hócipőm hanem az összes többi "parasztvakítással" is, csak épp itt csapta ki a biztosítékot, mivel ez ráadásul még etimológiai szempontból is ellentmondásos. Kikerülni meg sajnos nem lehet ezt a szennyárfolyamot, mivel az élet minden része át van itatva reklámokkal amelyeknek (mint írtam) 90 százalékban ráadásul hazugság.
2011. aug. 17. 21:08
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Jó, hogy nincs más gondod...kapcsold ki a tévét.
2011. aug. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

figyi, én már 4 éve nem nézek tv-t, és fogalmam sincs, h most épp milyen gusztustalan, vagy bosszantó reklámok mennek.

így is van elég idióta, aki felcseszi az agyam, nem kell még egy dolog pluszba.


egyébként ma már majdnem mindent lehet reklámozni, szokj hozzá, vagy tényleg hajítsd ki a TV-t.

2011. aug. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
50%
Nem azért intim, mert nem lehet reklámozni, hanem mert intim testrészre való.
2011. aug. 18. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az emberek felének szólnak ezek a reklámok. A prosztatagondos reklámokat meg mi nézzük hasonlóan. Nem egy oldalon állunk! xD Volt már barátnőm, aki a reklám miatt próbálta ki valamelyik betétet és bejött neki. A húgomnak meg az algoflex m jött be, azt is a reklámban látta és bejött neki. Az is hasonló, még ha nem is betét. 19/L
2011. aug. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!