Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi annak a talpbetétnek a...

Mi annak a talpbetétnek a neve, ami a "lábbedőlés" ellen van? Mostanában reklámozzák.

Figyelt kérdés

Nem tudnátok nekem megmondani mi annak a talpbetétnek a neve, amelyet most reklámpoznak ( Scholl ) és azoknak van akiknek bedől a lábuk... Mostanában láttam egy reklámot de elfelejtettem a nevét, de venni szeretnék, mert nekem azért megy tönkre 2 hét után akár minden cipőm, mert bedől a lábam.. :S

esetleg használt már vki? Mennyibe kerül?


2010. szept. 7. 22:42
 1/4 anonim ***** válasza:

SCHOLL Biomechanics Gyógytalpbetét

3 fajtája van:teljes, háromnegyedes és sarok.


Én 1500-ért vettem dm-ben egy utolsó darabot,de most néztem és 4000 körül vannak,de van hozzá valami sarokbőrpuhító,vagy micsoda ajándékba!Máshol nem figyeltem,hogy mennyibe kerül,de láttam Müllerben is!


Amúgy,akinek ajándékba vettem,azt mondta,hogy szinte azonnal elmúlt a térd- és bokafájása tőle!

2010. szept. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Most néztem Sholl üzletben árakat(4490-6990),hát olyan drágák tuti nem voltak a drogériákban!
2010. szept. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! akkor tényleg hat? mert kicsit félve fogom megvenni, de már muszáj, azontúl h a cipők mind tönkremennek, nekem is már fáj a bokám és a térdem :S
2010. szept. 8. 16:32
 4/4 anonim ***** válasza:

Sportcipő nem lenne sokkal megfelelőbb? Ők ezt már rég felismerték (pronation és supination típusú cipők, most nem tudom melyik van a befele dőlés ellen).

Az egyéb kényelmetlen cipőknél meg ilyesmikkel kell kínlódni.

2010. szept. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!