Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egy nőgyógyász ilyenben hibázhat?

Egy nőgyógyász ilyenben hibázhat?

Figyelt kérdés
Egy hónapja úgy vettem észre condylomám van, miután elkezdtem utánaolvasni a HPV-nek. Teljesen illenek a nemiszervemen lévő pici kinövésekre a leírtak, viszont a nőgyógyászom azt mondta nem az. Rákérdeztem akkor ha nem HPV, akkor mégis fertőző-e, azt mondta nem. Én mégis úgy érzem hogy szemölcsök vannak ott lent, és megyek máshoz is. Alaptalanul aggódom, ilyet nem hibázhatnak? Mégiscsak egy fertőző dolog...
2011. aug. 17. 21:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha nem bízol benne, nézesd meg egy másikkal is, fő a biztonság.


Távdiagnózist úgy sem tudunk itt felállítani látatlanban, orvosi diploma nélkül.

2011. aug. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A condylomát elég nehéz összetéveszteni bármi mással, de ha semmit nem mondott a kiskinövéseidre, akkor mindenképpen nézesd meg másik orvossal, Elsőnek igaza van. Semmit nem mondott, hogy mégis akkor szerinte mitől vannak a kis kinövéseid? Mert igen, igazad van, ennek tényleg jó, ha tisztázod az eredetét és szükség esetén kezeled.
2011. aug. 18. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Olyasmit mondott, hogy kis érvégződések... Egyébként, az a baj, hogy szerintem pont hogy össze lehet keverni a condylomát, neten annyi féle kinézetet írnak, hogy az valami fantasztikus...
2011. aug. 18. 08:50
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen összetévesztheti. Nekem nemi herpeszem volt és azt mondták rá, hogy gomba. Felírtak valami kenőcsöt ami persze nem használt, mivel nem gomba volt...


Ha tényleg így érzed akkor egészen nyugodt keress fel egy másik dokit.

2011. aug. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát, azért ez nem túl pozitív. És akkor tegyük fel hogy bízni kell az orvosban, de mégis hpv-s szemölcsök, akkor aztán szuper, mert terjesztem tovább. Jövőhéten megyek máshoz is, igazából 100%-ig úgy vagyok vele hogy szemölcs, más nem nagyon lehet.
2011. aug. 19. 10:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!