Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most akkor melyik az igaz? Ha...

Most akkor melyik az igaz? Ha melltartót hordasz, vagy ha nem?

Figyelt kérdés

Mindenki mást ír: ha túl sokat vagy melltartóban, megereszkedik a melled, mert nincs, ami tartsa, VAGY ha nincs ami tartsa a melledet, akkor megereszkedik a súlyától.


Most akkor hogy is van ez? Annyit én is felfogok belőle, ha valakinek nagyok a cicijei, akkor a súlyától is nyúlik. Legyetek szívesek levezetni a gondolatmeneteiteket, mert az, hogy melltartóval/ nélkül megereszkedik, nem válasz!!!


Előre is köszi!


2011. aug. 18. 12:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki nem hord melltartót akkor megereszkedik a melle, azért mert nincs ami tartsa, de ha még nem nagy a cicid, nemtudom hány éves vagy, akkor egy sima topp is megteszi!
2011. aug. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Én is így gondoltam, csak vitába szálltak velem, hogy magát kell tartania, mert akkor ereszkedik meg. Amúgy 17 éves vagyok, és elég nagy melleim vannak, de nincsenek gondjaim, csak érdekel a dolog, hogy akkor ez most hogy is van! :)


Köszönöm a választ!

2011. aug. 19. 09:00
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőt megerősítem. Valamiért elterjedt az a rohadtul hozzá nem értő tévhit, hogy a mellben "izmok" vannak, amiket erősíteni kell, különben elfáradnak és lógni fognak.


A valóságban az emlőben NINCS semmilyen izom, hanem kötőszövetes szalagok vannak, melyek ha egyszer megnyúlnak, akkor már úgy is maradnak (hacsak nem jön egy plasztikai sebész). Nézd csak meg valamelyik dokucsatornán az afrikai bennszülötteket, akik sose hordtak és 30 évesen már a köldökükig lógnak a melleik.

DE a push-up viszont azáltal, hogy feltolja a melleket, szintén megnyújtja a szalagokat, szóval egy idő után attól is lógni fognak.

2011. aug. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hűha! ez a válasz nagyon kielégítő volt! :D Köszönöm szépen!
2011. aug. 23. 10:56
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Az előző teljesen korrekt választ adott!
2011. aug. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!