Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A menszesz utolsó 1-2 napjában...

A menszesz utolsó 1-2 napjában használtok tampont?

Figyelt kérdés

Én az utolsó napokon, amikor már nagyon enyhe a vérzés, akkor betétet szoktam használni, mert elég kellemetlen olyankor tampont + nem telik meg és alig bírom kivenni, szóval nem tartom túl jó ötletnek.


Csak az a baj, hogy hétvégén Balatonon leszünk és akkor lesz az utolsó 2 nap, és nem tudom, hogy akkor hogy fürödjek.


Ti mit szoktatok ilyenkor tenni? Attól még használjak tampont, hogy szinte már alig van vérzésem? Vagy hogy menjek így a Balcsiba? :(


2011. aug. 18. 15:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Tampon
2011. aug. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan használj, fürdés közben úgy is megduzzad a víztől, szóval nem lesz nehéz kiszedni.
2011. aug. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Tampont hasznalj szerintem ha a vizbe leszel kicsit megszivja majd magat szoval konnyen ki tudod majd venni :)
2011. aug. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Régebben használtam, de mióta addig tökéletesítgették az ob-t, hogy szálak lógnak ki belőle eltávolításkor, már csak nagyon ritkán használom és csak ha sok a vér. Elég veszélyes, ha benned marad a fele.

De az igaz, hogy megszívja magát vízzel, és könnyen kijön.

2011. aug. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pffff......
2011. dec. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!