Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ettől lehetek meddő?

Ettől lehetek meddő?

Figyelt kérdés

nem értek hozzá, ezért érdeklődőm mi a véleményetek! azon gondolkodom az utóbbi időben h a következő okoktól vajon kialakulhat-e meddőség: 1,5-2 éven át, fogamzásgátló tabletta miatt nagyon hosszan tartó gombás gyulladásom volt (a tabit 2 hétig szedtem, a doki leszart, orvosról orvosra jártam, végül egy nagyon kedves doktor segitett), néha dohányzom, valamint néha füves cigit szivok (tudom, tudom...)nagyon stresszes életem van, lelkileg labilis vagyok...

menzeszem előtt iszonyúan szokott fájni a jobb petevezetékem, nem ritkán gyógyszert kell szednem, menzeszem rövid, első nap erős, 3-4 nap alatt elmúlik

20 éves vagyok

ezek miatt lehet a későbbi években a gyerekvállallással kapcsolatban probléma? érdemes lenne elmennem meddőségi vizsgálatra? vagy fölösleges még ilyenem gondolkodnom...

bocsánat ha nagyon idiótának tűnik a kérdés!!!

köszönöm a válaszokat!


2011. aug. 18. 17:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Szokj le minden káros szenvedélyedről!!!! Ennyi! Most akarsz azonnal gyereket? Gondolom nem. Akkor éld ki magad de csak módjával mielőtt gyereket akarnál, aztán állj le. Nem értem milyen tablettát szedtél két hétig?
2011. aug. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ha nem értesz hozzá, és nem vagy tisztában a következményekkel, akkor talán azt kéne tenni, ami helyesnek tünik. mondjuk ne szivj, mert olyan szinten megborul a hormonháztartásod, hogy percenként azthiszed majd, hogy teherbeestél. de mindegy. meddő nem leszel tőle, de attól még abbahagyhatnád, nem tesz jót egy beállt ciklusnak.
2011. aug. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!