Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A kutyaszőrtől tényleg meddő...

A kutyaszőrtől tényleg meddő lehetek?

Figyelt kérdés
2008. szept. 14. 09:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát én ezt még nem is hallottam.

Nekünk 10 éve van kutyánk, azóta született két gyerekünk, és a kutya bent van a lakásban, mert nem kertes házban lakunk. A második babánknál már cicánk is volt!

Szerintem ha meddő vagy, vagy leszel akkor nem a kutyaszőrtől.

2008. szept. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én se hallottam ilyenről. a kutyásoknak ugyanúgy van gyermekük.
2008. szept. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
45%
Csak ha minden nap feldugsz magadnak egy marékkal, egyébként nem hiszem.
2008. szept. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Franc tudja... Én sem hallottam még... De olyan sok féle allergia van mostanság, hogy akár el is tudom képzelni. De akkor is vszínüleg csak akkor, ha neked pont arra van allergiád.

Olyanról már hallottam, hogy a macska alomtól kisgyerek megvakult... mert egyszer beletúrt...

Számomra ma már semmi sem elképzelhetetlen... De mi NEM VAGYUNK ORVOSOK. Sztem kérdezd meg valami allergológustól.

2008. szept. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én úgy hallottam, hogy a macskaszőrtől lehet elkapni valami betegséget, aminek az egyik szövődménye lehet a meddőség. De erről tényleg érdemesebb orvost kérdezni.
2008. szept. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem a macskaszőrtől, hanem a macska karmolásától. Van egy vírus, ami a macskákra ártalmatlan és csak hordozzák. Az állítólag veszélyes lehet a magzatra. De nem emlékszem a vírus nevére.
2008. szept. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!