Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Néhány napja fájdalmas a...

Néhány napja fájdalmas a székelés, ma vérzett is. Eddig is előfordult, hogy láttam pár csepp (pici pötty)vért a papíron, de most jobban vérzett...Aranyér lehet?

Figyelt kérdés
Mivel lehet kezelni?Mit csinál ilyen panaszokkal az orvos a vizsgálat során?
2009. ápr. 15. 11:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, aranyér! Valószínű, hogy túl kemény volt a székleted! Ez általában magától visszahúzódik! Ülj bele jó meleg vízbe, az szokott segíteni! Ha nem akkor az orvos biztos ír fel krémet, vagy kúpot!
2009. ápr. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ha aranyér akkor kitüremkedik egy kis darab a senekednél Reparon kenőccsel könnyen kezelhető de menj el azért orvoshoz
2009. ápr. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ha belső aranyered van, az nem türemkedik ki, csak vércseppek formájában jelentkezik. Erre jó a Doxyproct nevű kenőcs, csak kicsit kellemetlen használni, mert belülre kell juttatni belőle (de úgy van kiképezve a tubus,h elvleg 'egyszerű') de orvoshoz mindenképp menj el. Engem hasonló panasszal a háziorvos a sebészetre küldött el. Ő megnyomogatta a hasamat, meg megvizsgált gumikesztyűvel is. Nem áltatlak, nagyon rossz élmény, de kibírható. És fontos amúgy hogy a székleted egyébként normális színű-e. Mert ha fekete akkor az belső vérzésre utal, és az már komolyabb lehet! Orvos!!!
2009. ápr. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ez van, mongyuk a kondi miatt, kezdetleges aranyér de nekem pl csak időszakonként jön elő.
2009. máj. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!