Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ki mivel állította meg a...

Ki mivel állította meg a hajhullást?

Figyelt kérdés
Idáig kicsit hullot és töredezett,de mostmár nem törik és nagyon hullik! majdnem egy maroknyi haj jön össze hajmosás után!:( Köszönöm.
2011. aug. 19. 07:55
 1/8 A kérdező kommentje:

Az ilyen szérumok jók?


[link]

2011. aug. 19. 07:57
 2/8 anonim ***** válasza:
Én ennél olcsóbban megúsztam. Egyszerűen elkezdtem rendesen étkezni, kiiktattam a szénhidrátok nagy részét. Még mindig van az étrendemben, mert fontos a testnek, de nem olyan mennyiségben eszem mint régen. Régen nekem is marokszámra hullott. Kb. egy hónap után teljesen leállt, csak normális adag hullott és látszódtak az új hajszálak.
2011. aug. 19. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
leborotváltam az egészet
2011. aug. 19. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ajánlom figyelmedbe a Culevit-et.
2011. aug. 19. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 mantis religiosa ***** válasza:

A padlóval, az mindig megállította a hajhullást. :-)


A viccet félretéve: a hajhullásnak, -öregedésnek gyakran lelki oka van. Te is láthattad már ,hogy van aki 40 éves korára teljesen ősz/kopasz. A világban mindenkinek sok baja van, nem mindegy hogyan reagálod le. Próbáld meg a szükségesnél nem jobban mellre szívni a dolgokat.


Ha viszont kiegyensúlyozott vagy, próbáld ki, hogy hajmosás közben a fejbőrödet alaposan masszírozd át, akár könnyen lemosható bőrápolóval is. Aztán a végső lemosás után hideg vízzel, minél hidegebbel, öblítsd át a hajad. A hideg víz összehúzza a hajvégeket és nem töredeznek.


Ha ez is megvan, próbáld kitapasztalni a hajmosások között eltelt idő milyen hatással van. Pl.: ha eddig naponta mostad a hajad, mosd két naponta. Az eredmény nem biztos, hogy azonnali lesz, légy türelmes és kitartó!

2011. aug. 19. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Vivida tabletta! Olyan anyag van benne ami serkenti a hajnövekedést! Lehet, hogy ez így egyszerre drága, de én nagyon megbántam, hogy nem egyből ezzel kezdtem csak amikor már nem használt semmilyen gyógysampon, csodaszérum stb.. Megspórolhattam volna azt a sok csodaszert amivel próbálkoztam... Nálam 3 hónap szedés után nagyon megerősödött a hajam, most már csak 2naponta szedek 1 tablettát szintentartás végett és az eredmény tartós.
2011. aug. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! Igen most hogy írtátok, elég zajlós és lelkileg megviselt volt az utóbbi 4-5hónapom. Ja és kihúzták a fájó fogam, azt nem tudom menyire számít. Ha gyúlladás van a méhemben az is befolyásolná?Most nyugottak a kedélyek lehet hogy jobb lesz. Köszi mégegyszer.
2011. aug. 19. 09:02
 8/8 anonim válasza:
Bánffy hajsampon...nekem segített, csak aztán korpásodott a fejem és abbahagytam
2011. aug. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!