Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Zöldes-fehéres, túróállagú,...

Zöldes-fehéres, túróállagú, nagy mennyiségű kellemetlen szagú folyás?

Figyelt kérdés

már hetek óta tart, de nem mindig jelentkezik. a meszeszem aránylag normális. ha felnyúlok, ki tudom szedni, akkor egykét napig nem jön vissza, de utána mgint. közösülés alkalmával a párom péniszén is megjelennek. óvszert használunk. aktus közben náha alhasi fájdalmam van, és olyan érzés, mintha a párom beleütközne bennem valamibe.


mitől lehet ez?


17/L


2011. aug. 19. 18:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Hetek óta nem voltál orvosnál???????????
2011. aug. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
úristen,azonnal menj el nőgyógyászhoz!!!
2011. aug. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
van már időpontom. de mi okozhtaja?
2011. aug. 19. 18:54
 4/14 anonim ***** válasza:
fertőzésre utalnak a tünetek
2011. aug. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
soha nem volt még másik partnerem a páromon kívűl, és mindig óvszerrel védekeztünk. kaphattam el valamit tőle ígyis, vagy akár uszodában, vagy mellékhelyiségekben szedhettem össze valamit?
2011. aug. 19. 18:58
 6/14 anonim ***** válasza:
fertőzést összeszedhetsz ott is :)
2011. aug. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha óvszerrel védekeztek, akkor nem kaphatsz párodtól fertőzést.
2011. aug. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
az lehetséges, hogy ő adott át nekem vmit, ami csak a női szervezetre van hatással? hisz az óvszert sem lehet teljesen legöngyölíteni, és egy kis része belémkerülhet ígyis. vagy ez már nem lehetséges?:D
2011. aug. 19. 19:01
 9/14 anonim ***** válasza:
Az óvszer véd a nemi betegségektől :) szóval nem lehetséges.
2011. aug. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
17%

Felvilágosítalak, picinyem, hogy általában épp a nők azok, akik a szexuálisan továbított fertőzéseket átadják a férfiaknak, anélkül, hogy maguk megbetegednének (ld. gonorrhea).

Amőgy ha ennyire nem tudsz az egészről semmit, minek dugsz? Fertőzést meg akárhol össze tudsz szedni, nem feltétlen kell hozzá szex.

2011. aug. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!