Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyire fáj az első tampon?

Mennyire fáj az első tampon?

Figyelt kérdés

Holnap megyünk strandra és pont megvan :S anyum aszondja nyugodtan használjak tampont nem lesz semmi,

viszont én annyira be vagyok szarva :( nagyon fáj?

meg annyira nincs meg még hogy jaj hanem csak enyhén

és ha nem bírom kihúzni? :O nagyon félek komolyan :$$

Rendes válaszokat lécci :S

köszönöm előre is.

15/L


2011. aug. 19. 21:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Jaj, ez semmiség. Olyan nincs hogy nem lehet kihúzni, ha nem akar lejönni, majd vársz még 1-2 órát, hogy megteljen vérrel és akkor könnyen lejön, nem kell azt eröltetni.
2011. aug. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

meg hogy meddig kell feltolni azt se tudom :S

most az ilyen rajzokat hiába nézem,nem vagyok ketté vágva hosszába hogy lássam magam *-* honnan tudjam hol a méh szájam? pff :SS



[link]

2011. aug. 19. 21:59
 3/9 anonim ***** válasza:

Hát én is eléggé féltem első előtt, de nyugi nem lesz semmi baj! ;)

A lényeg,hogy a megfelelő tamponméretet válaszd ki, ami a te esetedben a "mini". Moss kezet előtte, ez nagyon fontos! Bármilyen baktériumot könnyen bevihetsz így a szervezetedbe! Utána, kibontod, kihúzod a madzagot és rántsd meg! Ez amolyan biztonsági ellenőrzés,hogy biztosan nem fog kihúzódni belőle..:) Picit rogyasztasz, mintha leguggolni akarnál, csak nem annyira. Két ujjaddal megkeresed a hüvelynyílást és szépen lassan elkezded feltolni. Először fájni fog, de addig kell tolni,hogy már ne érezd..Sokkal jobb, mint a betét :) Szurkolok! 15L

2011. aug. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Hát nagyon köszönöm : ) Remélem nem lesz semmi :$

De ugye olyan nincs hogy kicsúszik vagy valami? :O

Bocsi a hülye kérdésekért de ....na :$$

2011. aug. 19. 22:08
 5/9 anonim válasza:

én is most nyáron próbáltam ki, és nagyon féltem tőle. Barátnőm mondta h h csináljam:

kell egy tükör -kicsit leguggolsz terpeszbe, és látni fogod h hova kell feldugni (én tükör nélkül nem "találtam"). én nagyon kicsinek éreztem, de hidd el, fel megy! kezd el felnyomni, aztán ha áttoltad az izmon, akk már simán fog menni.

kérdezted h meddig kell feldugni- kb amíg a mutatóujjad fele nincs "benned", v azért kicsit még tovább!

ne aggódj! gondolj arra h meg tudod csinálni, és h milyen jó lesz majd fürdeni a többiekkel. ja és ha elsőre nem sikerül (nekem 3.ra sikerült), akk pihenj kicsit, aztán fél óra múlva próbáld meg újra.

a kihúzás nekem elsőre eléggé fájt, de büszke voltam magamra, h megcsináltam. másodszorra, harmadszorra már a kihúzás is simán ment. :)

hajráá!


16/L :D

2011. aug. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem fog kicsúszni!:) Ha úgy érzed, már ki szeretne jönni, azt jelenti,hogy már nagyon tele van és cseréld ki..:)

Nekem elsőre is sikerült, de ez eléggé emberfüggő.. A kihúzás pedig akkor nem fog fájni, ha már eléggé megtelt..:)

2011. aug. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Értem : D

hát mondjuk eddig még senki ne halt bele :$

köszönöm : )

2011. aug. 19. 23:38
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha strandra mész, más választásod nincs, csak a tampon.
2011. aug. 20. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sikerült felrakni?:)
2011. aug. 21. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!