Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen volt az első tampon-...

Milyen volt az első tampon- a/Milyen érzés volt? B/Nehéz volt felrakni?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 17. 17:46
 1/5 anonim ***** válasza:
71%

Nekem bele kellett jönni a "felrakásba, eleinte nem toltam be eléggé, akkor éreztem is. Amikor jó helyen van, akkor nem érezhetsz már semmit!


Akkor kezdd a tanulást, amikor a legerősebb vérzésed van (akkor csusszan a legkönnyebben).

Hosszú évek során nekem felhelyezésre az a póz jött be leginkább, hogy felrakom az egyik lábam a kád szélére. De próbálkoztatsz guggolva, vagy WC-n ülve is, lényeg, hogy a lenti izmok ellazítására koncentrálj, miközben felteszed, és elsőre vékonyabb típust válassz!


Hajrá, sokan megtanulták már, Neked is menni fog! :o)

N/33

2011. ápr. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az a lényeg, hogy jó mélyre nyomd fel az ujjaddal! Akkor nem lehet érezni. az elsőt mindenki túl lentre teszi, és akkor nyom. Lényeg, hogy bátran feltolni az ujjaddal. A szál meg lógjon le! Akkor nem lehet érezni semmit.
2011. ápr. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
eleinte én sem nyomtam be eléggé, csak úgy épphogycsak... és olyankor nyom. de ennyi, semmi más gond nem volt
2011. ápr. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
86%
Nekem még olyan gondom volt, hogy valahogy rossz szögben akartam felnyomni, és az fájdalmas volt, mert buta fejjel nem a szögön módosítottam, hanem még erősebben toltam:) Vagy 6 tampont dobtam el a kukába, és eltelt fél év ezekkel az alkalmankénti próbálkozásokkal, mire sikerült rájönnöm. Az volt a vicces, hogy azt álmodtam előtte este, hogy az egyik csaj az osztályból, aki a legkonzervatívabb volt, még ő is meg tudta csinálni... Reggel felébredtem, mondom akkor nekem is meg kell tudni:D És sikerült:P
2011. ápr. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szia én jobban tudom ajánlani a betétet,sokkal egészségesebb és nem zavaró illettve nem kell vele kellemetlenkedni a felrakásával,én is betétet használok a tampon nem egészséges mivel bent tartja a káros dolgokat amik a vérrel kellene,hogy kijöjjönek. Inkább használj betétet!
2021. jan. 9. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!