Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak hogy amikor...

Mit csináljak hogy amikor megjön nefájjon annyira a pocim?

Figyelt kérdés
2011. aug. 20. 00:45
 1/8 anonim ***** válasza:

vegyél be valami gyógyszert:) gyógyszertárba ha bemész, kérsz görcsoldót, csak mondd hogy a menstruációs görcs oldására kéred! :D


amúgy nekem bevált módszer a meleg párna a pocira :) csak hát ilyen melegbe nem is esik jól :S

2011. aug. 20. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
az a baj h a gyógyszerek kb nemhasználnak semmit. a meleg párna az ilyen, vagyis hogy értve meleg párna?
2011. aug. 20. 00:57
 3/8 anonim ***** válasza:

hát általában télen csinálom csak, a kispárnám rádobom a radiátorra aztán a pocimra:) de vannak olyan speckós párnák is, amiket bedugsz a konnektorba és felmelegednek, állítható hogy mennyire legyen meleg. nem tudom a nevét sajna, de van ilyen:D esetleg meleg sót tehetsz a hasadra még, vagy meleg vizet zacskóba... nemtudom:D

amúgy vannak erősebb gyógyszerek is, egy ismerősöm nagyon erőset szokott használni.

2011. aug. 20. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
és mi a neve az erős gyogyszernek?
2011. aug. 20. 01:10
 5/8 anonim ***** válasza:
cataflam
2011. aug. 20. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
nekem is sokszor van nagyon erős görcsöm. nekem az Algoflex-M vált be.jól esik ha egy pokrócot a derekam köré tekerek. meg vannak kifejezettem ilyen görcsökre torna/jógagyakorlatok is, keress rá a neten ;)
2011. aug. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudom a gyógyszer nevét, ezzel az ismerősömmel meg máe nem beszélek:/
2011. aug. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
No-spa
2022. aug. 21. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!