Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi a véleményetek az intim...

Mi a véleményetek az intim mosakodószerekről? Én Nivea Intimo-t használok, eddig semmi gondom nem volt, de egyesek szerint meddőséget okozhatnak a különféle intim mosakodószerek. Lehet benne valami?

Figyelt kérdés
2011. aug. 20. 15:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
36%
szerintem sem kéne használni nem a meddőség miatt de megváltoztatja a hüvely Ph-ját és könnyebben kapsz el fertőzéseket.(ennek következtében viszont lehet meddőség is).
2011. aug. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ember! Ez csak tusfürdő! Ezt ugyanúgy kell használni mint a hagyományos tuSfürdőt, KÜLSŐLEG!

Meddő nem lehetsz tőle, mert AZÉRT INTIM, mert a pH-ja megegyezik a hüvely pH-jával!!!

Tehát elvileg sokkal jobb, mint a hagyományos illatosított tusfürdők, mert nálam az folyást és gyulladást okoz!


Én is ezt a zöld Nivea Intimo-t használom, nagyon jó és nincs semmi bajom.


Szerintem amiről te hallottál, azok az intim zuhanyok!!!

Amit a hüvelybe kell felspiccelni, irrigálókszerek. Nos az hosszútávon nem egészséges, mert bacik és gombák is bekerülhetnek a hüvelybe, és a méhnyakon keresztül a petefékek és a méh gyulladását is okozhatja!!!


29N

2011. aug. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én is zöld Niveat használok, természetesen külsőleg azért nem vagyok annyira bolond, hogy másképp használjam. Am én is azért kezdtem el használni, mert a hagyományos tusfürdőtől több ismerősöm is elváltozásokat észlelt.
2011. aug. 20. 16:38
 4/11 anonim ***** válasza:
18%

Semmilyen tusfürdőt/szappant ne használj az intim részen!!! Csak tiszta vízzel vagy cickafarkfű teával mosakodj ezen a területen.Neha a nyagyajkaidat megmoshatod természetes kecsketejes szappannal,de a huvelyedet ne mosd.


-csak 100% pamut fehérneműt használj, amit minden mosáskor főzz ki, és nem árt vasalóval átgőzölni.


- az intim betétbol,pamutot, légáteresztőset használj, semmiképpen ne legyen illatos. Az intimbetétet naponta többször cseréld, és menstruációkor tobbszor mosakodj.

Ne használj tampont.

Nagyon jo az anionos betét.



-az altest környékére 1x használatos törölközőt használj, azaz mindig tisztával töröld magad.


-semmilyen intim törlőkendőt és kencét,ne használj!



-ha lehet óvakodj a közvécéktől, ha nem tudod ezt elkerülni, akkor ügyelj rá, hogy semmiképpen ne ülj a deszkára, és mindig moss előtte és utána kezet.


-lehetőleg kerüld a szűk alsóneműt, és az olyan nadrágokat/nejlon harisnyanadrágot, amik szorosan rád tapadnak, és nem tud szellőzni a bőr.

a tanga a legrosszabb választás,mert átkerulhetnek a baktériumok a végbeledbol a huvelydbe

2011. aug. 21. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Huvelyoblítést csak akkor szabad végezni,ha valamilyen fertozésed van,akkor sem minden eseben.

Ha nincs semmi problémád,akkor ne mosd semmivel a huvelyedet.

2011. aug. 21. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Tobb novel is beszéltem,akiknél az intim mosakódók nagyban hozzájárultak ahhoz,hogy fertozést kapjanak,mert tonkreteszik a nemi szerv természetes baktériumflóráját,és igy konnyebben kaphatsz el fertozéseket.
2011. aug. 21. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

Először is a legtöbb intim mosakodó tartalmaz sodium lauryl sulfat-ot, ami egy nagyon agresszív zsíroldó, és szinte teljesen lemarja a bőr természetes védelmi rétegét, intim mosakodóban alkalmazva az intim zóna kényes ph-ját is tönkreteszi.Ha ezeket használod, akkor "megágyazol" a nőgyógyászati problémáknak. Az intim területeket tiszta vízzel kell tisztítani, de ha mindenáron szeretnél valamit használni, akkor elsősorban natúr kecsketejes szappant ajánlott,de az sem naponta.


Az intim törlőkendő is telis-tele van vegyi anyaggal. Meg egyébként is minek? Ezeknek a területeknek a túlzott ápolása több kárt csinál, mint hasznot.

2011. aug. 21. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 ptecus41 válasza:

Nézd, én azóta használok intim habot, mióta a nődoki ajánlotta!

Sokat voltam gombás, felfázós, stb, és nem akartam gyógyszerekkel bombázni magam!

Az Intim habot és zuhanyzásnál használom, alaposan leöblítem és minden teljesen jól működik és a helyén van...

Meddőséget okoz - hülyeség!!!

2011. nov. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 ptecus41 válasza:

Én nem hallottam erről a meddőségi témáról...

Azt tudom, hogy rendbe teszi az intim területet, védi, és nem engedi h a hüvelybe jussanak olyan káros szennyeződések, amiktől gomba stb kialakulhat.

Én ezért használom, nekem frezis intim hab van már több éve.

(fél évre elég 1 flakon)

2011. nov. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 LucyHm válasza:
Tudtommal hülyeség bármit is használni odalent szappanon kívül, én legalábbis szappannal mosom évek óta, persze semmi gondom, mivel a szappan a legjobb erre. De a Nivea Intimo Double Effect arra is jó állítólag, hogy borotválkozásra használjuk, biztosan észrevetted te is a piros pöttyöket borotválkozás után a dombocskán, a bikini vonalon. Én majd erre akarom használni, mert irritál.:) Nem tudom mennyire igaz a meddőség, de valaki azt írta láthatólag, hogy a szappan se jobb...akkor ne mossa az ember egyáltalán meg semmi szagtalanítóval lent.:)
2013. febr. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!