Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan hozhatnám vissza?

Hogyan hozhatnám vissza?

Figyelt kérdés
Évek óta nincs rendesen vérzésem. Évente csak maximum 3 alkalommal jön meg, mióta a fiam megszületett. 2 gyerekem van, a lányom 6 hónapos volt, mikor a fiammal teherbe estem, és még nem volt vérzésem a 2 gyerek között. Nem voltam nyugtalan, mert az orvos azt mondta, hogy 1 év is eltelhet, mire visszaállhat a peteérés rendszeressége. Csupán meglepődtem, mikor teherbe estem. De a fiam születése után sem lett rendszeres. Eddig még nem is zavart, sőt, örültem is neki, mert utáltam a hónapoknak ezen részét. A teherbe esés esélye is igy a 0-ra csökkent, igy emiatt sem kellett aggódni. Viszont most már szeretnénk még egy babát, és ugye szinte nem létező vérzés mellett az lehetelne vállalkozás lenne. Kihez tudnék fordulni? Melyik orvoshoz menjek, aki tudna is segiteni?
2011. aug. 20. 22:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Endokrinológust kéne felkeresned
2011. aug. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Méghozzá minél előbb.
2011. aug. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Kell hozzá beutaló? Vagy simán beballagok hozzá?
2011. aug. 21. 00:05
 4/14 anonim ***** válasza:
Kell beutaló és időpont is, ha nálatok is olyan sokan vannak akár 3 hónap is lehet, mire lesz szabad időpont...
2011. aug. 21. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
És amúgy mit csinálnak ott? Elküld vérvételre? Vagy ott helyben csak feltesz néhány kérdést? Vagy nem tudom.... csak, hogy mire számitsak.
2011. aug. 21. 01:14
 6/14 anonim ***** válasza:
Első alkalommal konzultáció lesz, hogy mi is a pansz, milyen más egyéb tünetek vannak, ez előfordult-e, stb. Utána pedig vérvételre küldenek, még max ultrahangot szoktak csinálni, vagy beutalnak máshozá.
2011. aug. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi. Neked is volt hasonló gondod?
2011. aug. 21. 12:41
 8/14 anonim ***** válasza:
Igen, de nekem nem szülés után alakult ki. Egyszerűen alulműködik a pajzsmirigyem.
2011. aug. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Mennyi idő alatt hozták rendbe?
2011. aug. 21. 16:37
 10/14 A kérdező kommentje:
És maradéktalanul helyre tudják billenteni "a régi rendszert"?
2011. aug. 21. 16:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!