Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan hozhatnám vissza?

Hogyan hozhatnám vissza?

Figyelt kérdés
Évek óta nincs rendesen vérzésem. Évente csak maximum 3 alkalommal jön meg, mióta a fiam megszületett. 2 gyerekem van, a lányom 6 hónapos volt, mikor a fiammal teherbe estem, és még nem volt vérzésem a 2 gyerek között. Nem voltam nyugtalan, mert az orvos azt mondta, hogy 1 év is eltelhet, mire visszaállhat a peteérés rendszeressége. Csupán meglepődtem, mikor teherbe estem. De a fiam születése után sem lett rendszeres. Eddig még nem is zavart, sőt, örültem is neki, mert utáltam a hónapoknak ezen részét. A teherbe esés esélye is igy a 0-ra csökkent, igy emiatt sem kellett aggódni. Viszont most már szeretnénk még egy babát, és ugye szinte nem létező vérzés mellett az lehetelne vállalkozás lenne. Kihez tudnék fordulni? Melyik orvoshoz menjek, aki tudna is segiteni?
2011. aug. 20. 22:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
1-3 vérvétel szükséges hozzá, de utána állandó kontrollra van szükség, és életed végéig... De igazából ezekbe ne nagyon ásd bele magad mert kb minden hormonális problémának nagyon hasonló a tüneteik és csak lab.eredmények alapján orvos fogja tudni megmondani mi bajod.
2011. aug. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm, sokat segitettél. Szeretem, ha úgy megyek orvoshoz, ha kb tudom, hogy mire számithatok. Semmit nem viselek olyan rosszul, mint a bizonytalanságot. Még egy kérdés. Ha jól értem, akkor nagy esély van rá, hogy életem végéig kontrollra kell járnom. Ezek szerint gyógyszert is kell majd szednem?
2011. aug. 21. 21:27
 13/14 anonim ***** válasza:
Persze, én is így voltam vele előtte. Igen, szinte biztos, de ilyen szempontból a pajzsmirigy a legjobb lehetőség, mert szintetikusan tudnak előállítani tiroxint, ha beállítják jól semmi mellékhatása. Remélem sikerül helyrepakolni, és jöhet a következő baba;)
2011. aug. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Én is reménykedem. Köszönöm szépen, hogy válaszoltál a kérdéseimre. Sokat segítettél nekem.
2011. aug. 21. 21:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!