Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mivel hozhatnám vissza az...

Mivel hozhatnám vissza az életünkbe a szexuális vágyat?

Figyelt kérdés
1 éves múlt a kisfiunk. Mielőtt ő lett volt hogy akár napi szinten 4-5 alkalommal voltunk együtt, imádtuk egymás testét. Amióta megvan a kisfiunk alig vagyunk együtt. Most pl. már több mint 3 hónapja nem. A szülés utáni első együttlétünk után megjegyezte a párom, hogy ő úgy érzi nagyon kitágultam. Nekem ez valahogy nem tűnt fel, mert még jobban élveztem vele a szexet szülés után, mint azelőtt. Ez nagyon mélyen megmaradt bennem a mai napig itt motoszkál a fejemben. Szóval hogyan lehetne ezen túllépni,hogyan kerülhetnénk újra közel egymáshoz?
2011. júl. 9. 14:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Beszéljétek meg a problémátokat. Másképp nem lehet neki kezdeni. Végezz intimtornát, ha megtudjátok oldani menjetek valahová kettesben,vagy otthon foglalozzatok csak egymással. Mi is ritkán vagyunk együtt,de a 3 hónap nagyon sok.
2011. júl. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A mai napig úgy érzi, hogy nagyon kitágultál? Mert ilyen sajnos létezik szülés után amit rendbe tudnak hozni, csak el kell menni orvoshoz, mert úgy tudom az magától nem fog rendbe jönni. Ismertem ilyet, megcsinálták neki és utána már semmi gond nem volt :)
2011. júl. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyébként hasonlóan nézel ki mint szülés előtt?Mert én felszedtem 15 kg-ot és nálunk a súlyfelesleg okozott gondott az elején,aztán megszokta,megszokott...
2011. júl. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az alakomon nem változott semmi, ez nem lehet gond. Azóta sokat beszélgettünk és azon túl hogy túl tágnak érez az is probléma, hogy teljesen elhanyagoltam, mert tényleg 0-24-ig a kisfiamé vagyok. Ezen is próbálok változtatni.
2011. júl. 12. 06:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!