Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon durva a fanszőrzetem....

Nagyon durva a fanszőrzetem. Talán a negroid fajnak lehet még ilyen. Miért van ez? Leginkább a dammilra haszonlit. Mindenkinek ilyen?

Figyelt kérdés
2011. aug. 21. 12:02
 1/6 anonim válasza:
0%
nem mindenkinek mert az igényesebbek szőrtelenítenek ;p
2011. aug. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem gond. Gondolom, a hajad is erős, vastag szálú...típusfüggő.
2011. aug. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%
Normális, ne aggódj. A nemi szőrzet a legerősebb a testen és semmi köze nincs az ápoltságnak ahhoz, hogy szőrös-e a puncid vagy csupasz.
2011. aug. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Főleg a 3diknak. Lehet, hogy azzal nem vagyok igényes, hogy probálok egészségesen és természetesen élni. Tudtommal funkciója van a szőrnek ott is, nem csak díszből került oda. A mai világban sajnos a természetes dolgokat cikinek minősítik. Nem szedek görcsoldőkat, nem iszom cukrozott üdítőket, nem szedek tablettát, megpróbálok egészségesen táplálkozni. Igen, lehet, hogy ciki, de vigyázok magamra.
2011. aug. 21. 12:26
 5/6 anonim ***** válasza:
65%
Harmadik vagyok. Egy lány szőrös puncival is lehet ápolt, igényes, és szép is!
2011. aug. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
31%
Esetedben lehet jobb lenne szőrteleníteni ha ennyire csúnya.
2011. aug. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!