Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nők/Lányok ti mit használtok...

Nők/Lányok ti mit használtok bikini vonalra és honaljra?

Figyelt kérdés
Úgy értem a kérdést h szörtelenítő krém vagy borotva esetleg gyanta??és mennyibe kerülnek kb. ezek?(borotvát az tudom =) ) 13/L
2010. jún. 23. 11:49
 1/5 anonim ***** válasza:

honaljamon epilátort használok nagyon megéri:P az enyém 6ezer volt de persze vannak 20ezerért is:)

ott lent is epilátort használnék de nagyon fáj szoval még szoktatom magam xd de ott borotvát amugy:d

a szörtelenitö krém nekem nem válik be + büdös is :D

a gyantát viszont ajánlom,bár még nem probáltam de sokak szerint nagyon jo:)

15L

2010. jún. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszii :) a választ :)
2010. jún. 23. 13:02
 3/5 anonim ***** válasza:

én is ennyiidő vagyok..:)

én (meleg)gyantát csak a lábamra használok(nekünk van itthon).. a karomon is jó lenne de ott nem merem..:D

epilátort még nem használtam nem is akarok..

hónaljra pedig szerintem a krém..bár azt is csak fogom használni..eddig még nem kellett..:D

2010. jún. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Régebben borotvát használtam, de kb 2 nap múlva visszanő a szőr. Utána krémet, de az se túl hatásos. Szerintem a gyanta, és az epilátor a legjobb. Bocsi nem tudom mennyibe kerül :S
2010. jún. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszii mindenkienk :D és semmi baj :)
2010. jún. 23. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!