Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ugye szinte lehetetlen, hogy...

Ugye szinte lehetetlen, hogy megjöjjön a menstruációm?

Figyelt kérdés

Eddig még csak kétszer jött meg, legutóbb tizedikén, szóval 2 hete. Tegnap óta kicsit görcsöl a hasam és a folyásom felerősödött úgy 2 napra, de visszaállt. Csütörtökön nyaralni megyünk ugyan oda, ahol először menstruáltam (vicces, nem? :D) de ugye kizárt, hogy megjöjjön vagy valami? Lehet hogy az idegességtől, vagy csak "utórengések"?

12/L


2011. aug. 23. 13:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
középidőbe vagy, lehet peteérésed is, akkor is fájhat a hasad. DE! Meg is jöhet ismét, hiszen még csak most kezdtél menstruálni, még idő kell a szervezetednek, hogy pontosan beálljon a ciklusod. Betét azért legyen nálad a biztonság kedvéért. Nyilván ha megjön ismét, nem azért fog megjönni, mert ugyanoda mentek nyaralni. :-)
2011. aug. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
simán lehet !
2011. aug. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem mondani, hogy néha székrekedésem van néha meg hasmenésem, ettől is lehet? Mert mindig csak a produkálás előtt görcsölök, de a folyás?
2011. aug. 23. 16:54
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem lehetetlen, hogy megjön, készülj betéttel.

Ha pedig szorulásod meg hasmenésed van gyakran, akkor fordulj orvoshoz, mert az súlyos problémát is jelenthet, meg lehet belőle komoly betegség is. A folyásnak a hasmenéshez nincs köze, a folyás változó mennyiségű lehet. Ha nem csíp, nem viszket, nem sárga vagy zöld a színe, nem barna, akkor valószínűleg normális.

2011. aug. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Már rendbejött az emésztésem, valszeg ezért görcsöltem, azóta nem faj a hasam. A folyásom is rendbejött, már minden jó, szerintem azért volt a szurkálás meg a folyás mert pont ezek a napok voltak az ovul. napjaim. Ezek után is lehet, hogy megjön? Mmint ez pont a napok fele volt (30 fele) és 30 napos a ciklusom (eddig persze). Ma megyünk nyaralni.
2011. aug. 25. 09:09
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Érezd jól magad! :)
2011. aug. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2011. aug. 25. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!