Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nemsokára megjön a menstruációm?

Nemsokára megjön a menstruációm?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok. 1 hónapja állandóan az érzem, hogy pisilnem kell. 2 hete állandóan fáj a hasam. Voltam már orvosnál ő azt mondta, hogy a testem készül fel a változásokra, lehet hogy nemsokára meg jön a menstruációm. Szerintetek mennyi idő múlva jön meg? Ha meg jön ezek a tünetek el fognak múlni?
2011. nov. 10. 13:03
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy a pisilésnek köze van a menzesz megjöveteléhez....

A hasfájás lehet:) Hogy mennyi idő múlva jön meg, azt senki sem tudja, viszont nem árt felkészülni rá. Gondolok itt a mindennapi intimbetét használatára, nehogy ne legyen nálad éppen akkor.

2011. nov. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 bánomisén ***** válasza:
Igen, amikor megjön a mensi, akkor még egy pár napig vannak ezek a tünetek - bár ez is emberfüggő, mindenkinek más -, amikor meg elmúlik a mensid, ezek is elmúlnak és minden visszatér a normál kerék vágásba.
2011. nov. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 bánomisén ***** válasza:

*


kerékvágásba - bocs, a fekve gépelés hátrányai... :-)

2011. nov. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Milyen serdülőkori jelek vannak már rajtad, ha vannak? Egyébként 16 éves korodig nem kell aggódnod. Ha addig sem menstruálsz, akkor el kell menni orvoshoz. Addig ne félj!
2011. nov. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Milyen serdülőkori jelek? Hát, már szőrösödöm.. elkezdett nőni a mellem.. van már fehérfolyásom..
2011. nov. 10. 13:31
 6/10 anonim ***** válasza:
Szőrösödsz vagy van már szőröd. Csak mert miután megjelenik a szőr ott, azután 2 évre jön meg a "törvény" szerint.
2011. nov. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ott már teljesen szőrös vagyok.
2011. nov. 10. 16:04
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem pár hét múlva vagy bármikor már megjöhet. Én is már szőrős vagyok. Nekem még nincs de bármikor megjöhet már nálad is.
2011. nov. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
És mióta van fehérfolyásod és mióta nő a cicid? Ha csak mostanában lett fehérfolyásod és mostanában kezdett nőni a cicid, akkor még biztos, hogy odébb van. Amúgy nekem pont tegnap jött meg először, és nagyon rossz. :S Addig örüljetek míg nincsen, élvezzétek ki. :)
2011. nov. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Fehérfolyásom kb. 1 éve.
2011. nov. 12. 09:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!